Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Избрана производи
За нас

Шенжен Xinghongchang Електрични копродукции, Ltd е изградена во 1996 година, е професионална греење елемент производителот каде што се наоѓа во Huizhou. Со повеќе од 22 години искуства за производство на грејни елементи, специјализиравме во областа на филмот за греење со далеку погрешно прикажување, што води кон иновативен енергетски извор на системи за греење.


В о нашите R & D тим и професионална објект, ние сме во состојба да произведува, извоз и снабдување на нашите клиенти со одличен квалитет Далеку Инфрацрвен греење Film.We го потврдија во Б.В., ISO9001, ISO14001, OHSAS18001.And Нашите производи веќе доби одобрение од CE, RoHS, UL, MET, ETL, итн.


Високиот квалитет и конкурентна цена на производите на XHC нè прават да бидеме блиски партнери на светски познати брендови, како што се Samsung, LG, Kohler, Panasonic, BROAN итн. Ние сме 100% подготвени и интересни да пораснеме заедно со нашите клиенти.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Шенжен Xinghongchang Електрични копродукции, Ltd е изградена во 1996 година, е професионална греење елемент производителот каде што се наоѓа во Huizhou. Со повеќе од 22 години искуства за производство на грејни елементи, специјализиравме во областа на филмот за греење со далеку погрешно прикажување, што води кон иновативен енергетски извор на системи за греење.


В о нашите R & D тим и професионална објект, ние сме во состојба да произведува, извоз и снабдување на нашите клиенти со одличен квалитет Далеку Инфрацрвен греење Film.We го потврдија во Б.В., ISO9001, ISO14001, OHSAS18001.And Нашите производи веќе доби одобрение од CE, RoHS, UL, MET, ETL, итн.


Високиот квалитет и конкурентна цена на производите на XHC нè прават да бидеме блиски партнери на светски познати брендови, како што се Samsung, LG, Kohler, Panasonic, BROAN итн. Ние сме 100% подготвени и интересни да пораснеме заедно со нашите клиенти.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号