Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
CE Автомобили рака потопло
 • CE Автомобили рака потопло

CE Автомобили рака потопло

  Единечната цена: USD 6.5 / Piece/Pieces
  Начин на плаќање: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces
  Време на испорака: 30 Денови

Основни информации

Модел бр.: XHC-L060B

Additional Info

Пакување: Картон кутија или ОЕМ

Продуктивност: 100000 pieces per day

Бренд: Xinghongchang

Транспорт: Ocean,Air,Express

Место на потекло: Направено во Кина

Способност за снабдување: 100000 pieces per day

Сертификат: CE,ROHS,SGS,ISO9001

Порт: SHENZHEN

Опис на производот

USB батерија за полнење на автомобили со рака за греење # HSD-060

CE & RoHS сертифициран

83 (L) x 62 (W) x 19 (H) cm / 32.50`` (L) x 24.50`` (W) x 7.50`` (W)

48 ° C трае околу 3 часа / 40 ° C, трае околу 6 часа

Било какви бои и лого треба да ми кажете

Полначот на USB портата треба 4 часа

UL, CE, PSE сертифициран полнач полнење за рака потопол треба 2.5 часа

hand warmer01hand warmer02hand warmer03hand warmer04hand warmer05hand warmer06hand warmer07hand warmer08

Категории на производи : Филтер за греење на домашни апарати > Керамички плочки за подно греење

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Jally
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Топла производи

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号