Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Home > Контактирајте не
Контакт снабдувач
Jally

Mr. Jally

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:00-86-13302658866
 • Факс:86-0752-3596518
 • Мобилен телефон:+8613302658866
 • Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
 • Адреса:Room 608,Office building 1,Jiangnan huafu,West of Donghuan No.2 Road,Longhua Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:518109
 • Wechat:
  WechatQRCode
Контакт снабдувач
Oliver

Mr. Oliver

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:+86-0752-3596511
 • Факс:+86-0752-3596518
 • Мобилен телефон:+8613392012447Contact me with Whatsapp
 • Е-пошта:sales10@xhc-heater.com
 • Адреса:Room 608,Office building 1,Jiangnan huafu,West of Donghuan No.2 Road,Longhua Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:518109
 • Wechat:
  WechatQRCode
Контакт снабдувач
 Leo

Mr. Leo

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-0752-3596511
 • Факс:86-0752-3596518
 • Мобилен телефон:+8613392010742Contact me with Whatsapp
 • Е-пошта:sales02@xhc-heater.com
 • Адреса:Room 608,Office building 1,Jiangnan huafu,West of Donghuan No.2 Road,Longhua Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:518109
 • Wechat:
  beautyyan8
  WechatQRCode
Контакт снабдувач
Ginnie

Ms. Ginnie

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-0752-3596511
 • Факс:86-0752-3596518
 • Мобилен телефон:+8613392019904
 • Е-пошта:sales04@xhc-heater.com
 • Адреса:Room 608,Office building 1,Jiangnan huafu,West of Donghuan No.2 Road,Longhua Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:518109
 • Веб-страница:https://www.xhc-heater.com
 • Изложбен салон Босго:http://xhc-heater.mk.bossgoo.com
Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Jally
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号