Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com

Под тенк Heatter - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 11 Производи за Под тенк Heatter)

 • Амфибијци топлина под под резервоар грејач мали животни

  Амфибијци топлина под под резервоар грејач мали животни

  • Бренд: XHC-грејач

  • Пакување: Цртан

  • Способност за снабдување: 100000 pieces per day

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Амфибианс топлина под под резервоар грејач мали животни F034D под резервоар грејач UL наведени рептили топлина

  Контакт сега

 • Под танк грејач рептили топлина подлогата UL наведени

  Под танк грејач рептили топлина подлогата UL наведени

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 100000 pieces per day

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Опис на производот 1. Стапката на пренос на топлина изнесува повеќе од 90%, заштедува енергија и енергија електрична енергија 2. На саќе коло има рамни греење, и ефективни греење област сметки за голем дел, околу 60% од производ област, и загреани објект се загрева повеќе еднакво 3. Зрачи далеку инфрацрвена светлина...

  Контакт сега

 • Под резервоарот загреан за рептил производ

  Под резервоарот загреан за рептил производ

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 2000

  • Мин. Со цел: 500 Carton

  Спецификација на производ Основен материјал: ПВЦ големина: прилагодено достапно моќност: 16W, прилагоден достапен напон: 120V, прилагоден достапен максимална температура: 42 ℃ боја: црна, прилагодена на располагање време на доведување: 30 дена Рептил под резервоар грејач Идеален за употреба со рептил, амфибиски, мали...

  Контакт сега

 • Подесување на рака потопли подароци

  Подесување на рака потопли подароци

  • Бренд: XHC

  • Пакување: блистер картичка

  • Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Ние нудиме она што е веројатно најпопуларната рака потопло таму. Оваа рака потопли подароци сет доаѓа со рака потопол. Оваа рака потопло ќе трае до 12 часа со едно полнење. Некои луѓе се загрижени дека топлата вода ќе има многу мирис, но ова е дизајнирано да биде низок мирис. Ако само сакате раката да се загрее без...

  Контакт сега

 • Под резервоар за греење за репалирање

  Под резервоар за греење за репалирање

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Електричен грејач за гуштери Опис на производот Нашите под резервоарот за греење се идеален 24-часовен примарен или секундарен извор на топлина за тропски или умерени видови рептили. Оваа грејна рампа е дизајн за употреба со гуштер. За репетирање. Постојаното греење со температура од 42 степени со функција на PTC...

  Контакт сега

 • Под террариум или вивариум база топлина МАТ

  Под террариум или вивариум база топлина МАТ

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Како што повеќето влекачи добиваат природно топли клими, кога се чуваат на ладно место, им треба дополнителна топлина за да се осигураат дека се среќни и здрави. Најчесто користен метод е да се вклучи топлина во нивните живеалишта кои ќе седат под терариум или база на вивари за да обезбедат област на нежна топлина за...

  Контакт сега

 • Под риба резервоарот топлина душеци

  Под риба резервоарот топлина душеци

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Топлинските душеци под-резервоарот обезбедуваат енергетско ефикасно греење кое ви треба за ладнокрвни херпеси. Лесно за употреба лепило монтира брзо до долната површина на вашиот террариум за лесен пренос на топлина. Опис на производот Ова под аквариум грејач е дизајниран за греење на резервоарот за риба. Со нашиот...

  Контакт сега

 • Подарок за промоција со полнач со полна батерија

  Подарок за промоција со полнач со полна батерија

  • Бренд: XHC

  • Пакување: блистер картичка

  • Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Подарок за промоција со полнач со полна батерија Освен традиционалните грејни елементи, ние ви нудиме нов начин на затоплување на инфрацрвен грејач кој е загреан од рака. Тоа е поефикасен начин за греење. Ниска потрошувачка со заштеда на енергија. Работната топлина може да се загрее за само 3-5 секунди. Две...

  Контакт сега

 • Под резервоарот за греење на резервоарот со далечински инфрацрвен јаглен

  Под резервоарот за греење на резервоарот со далечински инфрацрвен јаглен

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 100000 pieces per day

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Под резервоарот за греење на резервоарот со далечински инфрацрвен јаглен F035D под грејач на резервоарот UL напишани рептили топлина

  Контакт сега

 • Поделен инфрацрвен систем за подогревање на подот

  Поделен инфрацрвен систем за подогревање на подот

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 1000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Ниска потрошувачка за греење за подно греење Кои се придобивките од инсталирањето на нашите далечни инфрацрвени системи за греење? Лесен за инсталирање Едноставно отсечете и свртете го дизајнот Погоден за употреба под речиси секое подно покривање Достапно во широк спектар на големини Професионален систем за подно...

  Контакт сега

 • Подлога за инсталација Електрична инфрацрвена грејна фолија

  Подлога за инсталација Електрична инфрацрвена грејна фолија

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Подлога за инсталација Електрично инфрацрвено подно греење Опис на производот Сè уште размислувате за традиционално решение за греење за студена зима? Најдете ја нашата нова технологија подолу за да те изненади! Освен традиционалниот елемент за греење, сега развиваме нов вид на греење, инфрацрвен греен филм. Нашиот...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号