Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com

Семејно преносливо далечно инфрацрвено - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 10 Производи за Семејно преносливо далечно инфрацрвено)

 • Семејство Пренослив далеку инфрацрвена сауна греење филм

  Семејство Пренослив далеку инфрацрвена сауна греење филм

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 100000 pieces per day

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Спецификации Влезен напон: AC220V Почетна отпорност: 512-566Ω, стандарден отпор 538Ω Моќност: 90W ± 5% висок напонски отпор: 3750V5mA 5s Отпор на изолација: ≥100MΩ500Vdc Ефектот на силата на соголување: ≥ 5Kgf / 1min (Њутн) Изградба.За големина: 1. Големина: T0.75 * 300 * 400mm ± 1.5m 2. Мора да има PTC ефект, откако...

  Контакт сега

 • преносливи сани за дома топлина

  преносливи сани за дома топлина

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 100000 pieces per day

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  преносливи сани за дома топлина Спецификации Влезен напон: AC220V Почетна отпорност: 512-566Ω, стандарден отпор 538Ω Моќност: 90W ± 5% висок напонски отпор: 3750V5mA 5s Отпор на изолација: ≥100MΩ500Vdc Ефектот на силата на соголување: ≥ 5Kgf / 1min (Њутн) Изградба.За големина: 1. Големина: T0.75 * 300 * 400mm ± 1.5m...

  Контакт сега

 • преносливи сауни топлина колекции со CE Rohs

  преносливи сауни топлина колекции со CE Rohs

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 100000 pieces per day

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Нашите преносливи сауни топлина рампа комплети со CE Rohs сертификација, и сауна топлина филм на нашата компанија имаат добар квалитет и добра цена, имаме извоз во САД, Јужна Кореја и други ладно место. Спецификации Влезен напон: AC220V Почетна отпорност: 512-566Ω, стандарден отпор 538Ω Моќност: 90W ± 5% висок...

  Контакт сега

 • Рептил загреан далеку инфрацрвено домашно миење

  Рептил загреан далеку инфрацрвено домашно миење

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Рептил загреан далеку инфрацрвено домашно миење Опис на производот Обезбедете некоја топлина на вашите рептилни миленичиња во зима. Идеален загреан материјал за затоплување на домашните миленичиња без да се грижи проблемот со топлина бидејќи овој грејач е саморегулиран со нова технологија на PTC функција. Различни од...

  Контакт сега

 • Далечно инфрацрвено греење на автомобилот

  Далечно инфрацрвено греење на автомобилот

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Опис на производот Започнете го зелениот начин на греење со еден чекор ! Функција за далечинско инфрацрвено греење: Јаглеродното печатење со кристали, со далеку инфрацрвени зраци сончева топлина. Со најнова технологија за позитивна температура (ПТЦ), таа е саморегулирачка, посигурна и заштеда на енергија. Водоотпорен,...

  Контакт сега

 • Керамички плочки на површината на инфрацрвеното греење

  Керамички плочки на површината на инфрацрвеното греење

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Опис на производот Главно материјал на системот за подно греење на керамички плочки е ПЕТ далеку инфрацрвен греен филм. Со високиот степен на термичка конверзија на грејниот петел, подот за керамички плочки може да се загрее за само неколку минути. Сопственоста на далеку инфрацрвено зрачење може да ги натера луѓето да...

  Контакт сега

 • Амазон Најдобро далечно инфрацрвено греење сауна филм

  Амазон Најдобро далечно инфрацрвено греење сауна филм

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 100000 pieces per day

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Амазон Најдобро далечно инфрацрвено греење сауна филм Сауна греење Филм има добра флексибилност, водоотпорни истегнувачки својства. Може да се постави во внатрешноста на цементните подови, како што се подови и ѕидови. Тоа е сигурно и сигурно. Загревањето на Сауна Филм во зависност од топлината, може да ја направи...

  Контакт сега

 • Надворешно инфрацрвено греење Маски за очи Греење Филм

  Надворешно инфрацрвено греење Маски за очи Греење Филм

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 10000

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Надворешно инфрацрвено греење Маски за очи Греење Филм Далеку инфрацрвено греење око филм може да се користи за очи маска, тоа е добро за нашите очи, ако се чувствувате како замор на устата, можеме да ги искористиме масите за очирање на очите. Филмот ставен во очите и го зема на моите очи, ќе ни помогне да наскоро ги...

  Контакт сега

 • далеку инфрацрвено греење око електротермална рампа

  далеку инфрацрвено греење око електротермална рампа

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 100000 pieces per day

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Далеку инфрацрвено греење око електротермички филм Влезен напон: AC110V Почетна отпорност: 89-114Ω Моќност: 120W ± 12% висок напонски отпор: ≥1800Vac / 20mA / 2s Отпор на изолација:

  Контакт сега

 • Далечинско инфрацрвено греење на тело затоплување на око пат

  Далечинско инфрацрвено греење на тело затоплување на око пат

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Опис на производот Дали страдате од суво око, блефаритис или болка? Еве решение! Оваа електрична грејна маска за очи е дизајнирана да ги загрее очите и со тоа да ја намали стапката на очите. Загреаната рампа за загревање на око е грејно коло за примена на локализирана термичка терапија. Употреба за третман кога...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号