Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com

Топло тоалетни места - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 4 Производи за Топло тоалетни места)

 • Флексибилни делови за ПЕТ за греење за тоалетно седиште

  Флексибилни делови за ПЕТ за греење за тоалетно седиште

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Опис на производот Сè уште се чувствувате ладно во зима кога одите во тоалет? Треба да се врати топлината назад во вашето тело? Најдете го вашето решение подолу. Xinghongchang ви обезбедува луксуз и удобност загреан тоалетна седиште. Се состои од далеку инфрацрвено греење, тоалетното седиште ви нуди топлина и удобност...

  Контакт сега

 • Топло подножје за греење со хидропонско семе со стандард MET

  Топло подножје за греење со хидропонско семе со стандард MET

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 80000 pieces per month

  • Мин. Со цел: 1000 Set/Sets

  Предности на производот: 1. Температура околу 10 ℉ -20 ℉ над температурата на околниот воздух; можат да живеат на ниско

  Контакт сега

 • Топло Продажба на керамички плочки за подно греење

  Топло Продажба на керамички плочки за подно греење

  • Бренд: XHC

  • Пакување: цртан

  • Способност за снабдување: 1000PCS/DAY

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Опис на производот Xinghongchang ви обезбедува топла и здрава во зима. Проверете го филмот за подно греење за керамички плочки за вашето ново греење ! Нашата керамичка плочка за подно греење, составена од далеку инфрацрвен греен филм, е иновативна технологија во грејната индустрија. Оваа нова технологија ќе им...

  Контакт сега

 • Амазон Топ Продавач 2018 Топлотни отпорни ракавици

  Амазон Топ Продавач 2018 Топлотни отпорни ракавици

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 100000 pieces per day

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Амазон Топ Продавач 2018 Топлотни отпорни ракавици Амазон Топ Продавач 2018 Топлотни отпорни ракавици 1. Здравствена заштита Инфрацрвена радијација 2.Автоматски термостатски систем 3. Безбедно и сигурен материјал 4. Заштеда на енергија 5, Три ниво на контрола на температурата 6, Работно време: висока температура 3...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号