Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com

Electrothermal Film - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 4 Производи за Electrothermal Film)

 • далеку инфрацрвено греење око електротермална рампа

  далеку инфрацрвено греење око електротермална рампа

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 100000 pieces per day

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Далеку инфрацрвено греење око електротермички филм Влезен напон: AC110V Почетна отпорност: 89-114Ω Моќност: 120W ± 12% висок напонски отпор: ≥1800Vac / 20mA / 2s Отпор на изолација:

  Контакт сега

 • Здравствена маска за очи Далечен инфрацрвен грејач

  Здравствена маска за очи Далечен инфрацрвен грејач

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 10000

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Далечниот инфрацрвен топлински филм е добар за здравствената заштита на човекот, главната функција на маската е следна: Здравствена заштита за спречување на компјутерска болест, грижа за вашите очи. Уживајте во вашиот висок квалитет на живот. 1. Око нега (за замор на очите или болка во очите поради преголема обработка...

  Контакт сега

 • маскирање на филмот за електрично греење Полиимид филм

  маскирање на филмот за електрично греење Полиимид филм

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 10000

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Предности на производот 1.Професионален производител на маска за очи. 2.Стапна цена со најдобар квалитет. 3.Accept клиент ред, достапни во дизајн и пакет. 4.Понуда OEM услуга. 5.Бесплатна услуга и навремена испорака. 6.Самовите се нестабилни. Функција на производот: 1. Содржи комфорна пареа со околу 40 ° C тепливост,...

  Контакт сега

 • Снег што се топи Systerm heat film

  Снег што се топи Systerm heat film

  • Бренд: Xinghongchang

  • Пакување: КАРТОНСКА кутија

  • Способност за снабдување: 100000 pieces per day

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Xinghongchang е водечки снабдувач на системи за топење на мраз и снег во Кина. Нарачаните системи што ги наведуваме нудат најдобра одбрана против зимското време. Зошто клиентот избра нас! Бр.1. Имаме повеќе од 20 години искуство во сите видови грејни елементи. 2. Ние имавме увезени "чиста соба" за да бидете...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号