Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Home > Производи > Прилагодени елементи за греење > Топлина филм за додатоци за облека
Онлајн сервис
Jally
Контакт сега

Топлина филм за додатоци за облека

Категории на производи од Топлина филм за додатоци за облека , ние сме специјализирани производители од Кина, Топлина филм за додатоци за облека , Инфрацрвен греење со јакна добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Флексибилно греење R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Топлина филм за додатоци за облека Добавувачи

топлински филм за облека главно ги зачувува луѓето, ги користевме во инфрацрвеното греење со јакна, флексибилно загревање за скијачки костим, грејно платно за нуркачки костим, ПЕТ греалки филм за загреана облека, тип на инфрацрвен грејач и нов ПЕТ грејачи за ноќни услови за загреана облека, елемент за загревање на полиимид филм за чевли, облека, ракавици, затоплување на рацете итн. ние сме професионални и лидери кинески извозник на топлина филм, опции за прилагодување (на пример: SMT компоненти, flex кабел и конектори) може да обезбеди совршено комплетно решение кое може значително да го намали времето за склопување и да ја зголеми продуктивноста. Обезбедување на различни комплексни форми дизајн, и различни моќ дизајн. Мембрана во исто парче електрично загреан греење коло може да биде дизајнирана и држење коло , ние се надеваме на вашата соработка.

Топла производи

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号