Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Home > Производи > Рептил топлина подлога
Онлајн сервис
Jally
Контакт сега

Рептил топлина подлога

Категории на производи од Рептил топлина подлога , ние сме специјализирани производители од Кина, Рептил топлина подлога , Рептил топлина подлога добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Рептил топлина подлога R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

1. Нашите миленичиња греење рампа е совршен рампа за домашни миленици грижливо care.It користат најнапредните PTC (температура контрола) греење филм и UL сертификат.Тоа може да се користи во целата сезона, кој може да го задржи вашето домашно милениче топло дури и во студена зима.

2. Не само што грејната рампа може да се користи кај мачки и кучиња, туку и во резервоарот за рептили и риба. Со нашиот иновативен Ptc Heating Film , домашните грејачи може автоматски да ја контролираат моќноста, задржувајќи ја температурата во одреден опсег Не мора да се грижите за прегревање опасност.Со површината издржлив и водоотпорен материјал на миленици грејната рампа, тоа е многу безбедност да се примени на домашни миленици.

3. Weoffer услуга на нарачана греење pad.We со нетрпение очекуваме да се изгради деловна соработка со клиенти низ целиот свет.

Топла производи

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号