Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
снег топење dumpster опрема топлина филм
снег топење dumpster опрема топлина филм
снег топење dumpster опрема топлина филм
 • снег топење dumpster опрема топлина филм
 • снег топење dumpster опрема топлина филм
 • снег топење dumpster опрема топлина филм

снег топење dumpster опрема топлина филм

  Начин на плаќање: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces
  Време на испорака: 30 Денови

Additional Info

Пакување: КАРТОНСКА кутија

Продуктивност: 2000pcs/shift

Бренд: Xinghongchang

Транспорт: Ocean,Air,Express

Место на потекло: Направено во Кина

Способност за снабдување: 100000 pieces per day

Сертификат: CE,ROHS,SGS,ISO9001

Опис на производот

Зошто клиентот избра нас!

Бр.1. Имаме повеќе од 20 години искуство во сите видови грејни елементи.

2. Ние имавме увезени "чиста соба" за да бидете сигурни дека стоката изведена во 100% совршена.

Не. 3. Ние имаме свој дизајнер и силно R & D тим за да се обезбеди 100% способност нудат добри и квалификувани дизајни и производи според барањата на клиентите. Квалитет работи, 10 години гаранција, повеќе од 50 години живот век.

Не. 4. Имавме соработка со добри брендови и успешни искуства со најголемиот клиент во светот. Како што се Panasonic, Samsung, LG, Panasonic, Simfer, Kohler итн.

Не. 5. Имавме сертификат во BV, ISO9001 / 14001/18000.

6. Нашиот производ веќе доби одобрување од CE, RoHS, Ul, ETL, итн.

Не. 7. Ние сме 100% подготвени и интересни загреваме заедно со нашите клиенти.Спецификација на производ

Основен материјал: ПВЦ

големина: 100 * 178mm, прилагодена на располагање

моќност: 4W, прилагоден достапен

напон: 120V, прилагоден достапен

максимална температура: 42 ℃

боја: црна, прилагодена на располагање

време на доведување: 30 дена

outdoor pet heating padPTC heating film for pet warming

Фото- сертификат за производ

фабричка фотографија

контакт начин

Ние го цениме вашиот интерес за нашиот производ

Ве молиме да ни известите подолу информации. за нашата референца и контактирајте со нас за да го најдете вашиот најдобар решение за греење.

големина

максимална температура,

Напон

wattage

апликација

нацрт на цртање на производот ( ако е достапен )

Сертификат:
certificate of heat film and heat pads-1
Фабрика Вовед:
Шенжен Xinghongchang Електрични копродукции, Ltd е изградена во 1996 година, е професионална греење елемент производителот каде што се наоѓа во Huizhou. Со повеќе од 20 години искуство за производство на грејни елементи, специјализиравме во полето на далеку инфрацрвено греење и топлински влошки за миленичиња и влекачи, водечки иновативен енергетски извор на системи за греење.
Со нашиот R & D тим и професионален објект, ние сме во состојба да се произведуваат, извоз и снабдување на нашите клиенти со одличен квалитет Далеку инфрацрвен греење филм. Имавме сертификат во BV, ISO9001 / 14001 / 18000.И нашиот производ веќе доби одобрување на CE, RoHS , Ул, ЕТЛ, итн.
Високиот квалитет и конкурентна цена на производите на XHC нè прават да биде близок партнер на светски познати брендови, како што се Samsung, LG, Simfer, Kohler, Panasonic, BROAN итн.
Ние сме 100% подготвени и интересни да пораснеме заедно со нашите клиенти.

Heat film pads factory
heating film and pad production line-1

Категории на производи : Снег на топење за греење Филтер systerm > Снег топење топлина филм за надворешен објект

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Jally
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Топла производи

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号