Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Електричен грејач за рептил
Електричен грејач за рептил
Електричен грејач за рептил
Електричен грејач за рептил
Електричен грејач за рептил
 • Електричен грејач за рептил
 • Електричен грејач за рептил
 • Електричен грејач за рептил
 • Електричен грејач за рептил
 • Електричен грејач за рептил

Електричен грејач за рептил

  Начин на плаќање: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces
  Време на испорака: 30 Денови

Основни информации

Модел бр.: XHC-F037

Size: 200*450mm

Voltage: 120V

Power: 24W

Temperature: 42 Degree

Additional Info

Пакување: КАРТОНСКА кутија

Продуктивност: 2000pcs/shift

Бренд: Xinghongchang

Транспорт: Ocean,Air,Express

Место на потекло: Направено во Кина

Способност за снабдување: 100000 pieces per day

Сертификат: CE,ROHS,SGS,ISO9001

Порт: SHENZHEN

Опис на производот

Опис на производот


Под резервоарот за греење на резервоар од 8W под грејач на топлина под резервоар со британски приклучок


Под грејачите на резервоарот или грејните перничиња се одличен начин да се обезбеди "топлина топлина" за копнени тропски или пустински видови. Лесна инсталација за кора и стап за монтажа на дното на стаклените терариуми. Овие грејни подлошки нема да станат премногу жешки, но ќе помогнат да се зголемат температурите на подот на вашиот терариум

1

23

F035D под грејач на резервоарот UL напишани рептили топлина рампа


5678910Under heater pad12Under heater padUnder heater padUnder heater padUnder heater padUnder heater pad
Категории на производи : Рептил топлина подлога > Под подлога за резервоар

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Jally
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Топла производи

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号