Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Home > Производи > Рептил топлина подлога > Под подлога за резервоар > Висококвалитетно ветеринарно греење рампа
Висококвалитетно ветеринарно греење рампа
Висококвалитетно ветеринарно греење рампа
Висококвалитетно ветеринарно греење рампа
Висококвалитетно ветеринарно греење рампа
Висококвалитетно ветеринарно греење рампа
 • Висококвалитетно ветеринарно греење рампа
 • Висококвалитетно ветеринарно греење рампа
 • Висококвалитетно ветеринарно греење рампа
 • Висококвалитетно ветеринарно греење рампа
 • Висококвалитетно ветеринарно греење рампа

Висококвалитетно ветеринарно греење рампа

  Начин на плаќање: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces
  Време на испорака: 30 Денови

Основни информации

Application: Reptiles, Cats, Small Animals, Dogs

Material: Plastic

Mattress: Without Mattress

Waterproof: Waterproof

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Color: Black

Condition: New

Size: L

Feature: Eco-Friendly, Stocked

Self-regulating: Portable

Additional Info

Пакување: цртан

Продуктивност: 10000PCS/DAY

Бренд: XHC

Транспорт: Ocean,Air,EXPRESS

Место на потекло: направено во Кина

Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

Сертификат: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

Опис на производот

Посебен дизајн за различни видови на миленичиња
1, Далеку инфрацрвени зраци сончева топлина
2, најнова технологија која содржи карбонски влакна - нема прекинати грејни жици.
3, исклучително топлина рамномерно и рамно.
4, Водоотпорен и лесно чистење ако е извалкано.
5, исклучително издржлив, тврдоглав и флексибилен.
6, Нисконапонски систем - економично да се кандидира и нема опасност од електричен удар.
7, Не се прегрее.
8, RoHS & CE сертификат
9, Прилагоди се достапни


Спецификација на производ
Основен материјал: ПВЦ
големина: 200 * 300mm, прилагодени на располагање
моќност: 16W, прилагоден достапен
напон: 120V, прилагоден достапен
максимална температура: 42 ℃
боја: црна, прилагодена на располагање
време на доведување: 30 дена

Апликација за производ

Загревање на резервоарот за риба

грижа за затоплување на миленици

грижа за затоплување на рептилите

Waterproof Heating Mat for Reptile

puppy heating padself-regulating heating pad


сертификат

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2


Ние го цениме вашиот интерес за нашиот производ

Ве молиме да ни известите подолу информации. за нашата референца и контактирајте со нас за да го најдете вашиот најдобар решение за греење.

големина

максимална температура,

Напон

wattage

апликација

нацрт на цртање на производот (ако е достапен)


Категории на производи : Рептил топлина подлога > Под подлога за резервоар

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Jally
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Поврзани производи Листа

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号