Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Home > Производи > Рептил топлина подлога > Под подлога за резервоар > Топла продажба во САД PTC загреан куче мат
Топла продажба во САД PTC загреан куче мат
Топла продажба во САД PTC загреан куче мат
Топла продажба во САД PTC загреан куче мат
 • Топла продажба во САД PTC загреан куче мат
 • Топла продажба во САД PTC загреан куче мат
 • Топла продажба во САД PTC загреан куче мат

Топла продажба во САД PTC загреан куче мат

  Начин на плаќање: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces
  Време на испорака: 30 Денови

Основни информации

Модел бр.: XHC-F034

Application: Reptiles, Cats, Small Animals, Dogs

Material: Plastic

Mattress: Without Mattress

Waterproof: Waterproof

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Color: Black

Condition: New

Size: L

Feature: Eco-Friendly, Stocked

Self-regulating: Portable

Additional Info

Пакување: цртан

Продуктивност: 10000PCS/DAY

Бренд: XHC

Транспорт: Ocean,Air,EXPRESS

Место на потекло: направено во Кина

Способност за снабдување: 10000PCS/DAY

Сертификат: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

Опис на производот

Топла продажба во САД PTC загреан куче мат

Опис на производот


Жешка продажба во САД PTC загреан куче МАТ е достапен за рептил, членконоги и хомотермални само како кучиња или мачки.

Контрола на температурата за миење садови создава топлинска зона за одржување на природните грејни градиенти.

Вградениот прекинувач за исклучување на топлинска сигурност обезбедува сигурно работење и спречува прегревање.

FIR термички енергија како сончева топлина и се чувствува пријатна, нема да го изгаснат вашето домашно милениче.

Овој производ може да се користи со друга изолација кафез супстрат ----- песоци, постелнина,

закопувајќи, камчиња. Достапни во различни големини и стилови.


Heated Dog BlanketHeated Dog MatDog House Heating Pad


Спецификација на производ
Основен материјал: ПВЦ
големина: 200 * 300mm, прилагодени на располагање
моќност: 16W, прилагоден достапен
напон: 120V, прилагоден достапен
максимална температура: 42 ℃
боја: црна, прилагодена на располагање
време на доведување: 30 дена

Фабрика

1525782161 1


Шенжен Xinghongchang Електрични копродукции, Ltd е изградена во 1996 година, е професионална греење елемент производителот каде што се наоѓа во Huizhou.

Со повеќе од 20 години искуства за производство на грејни тела, специјализиравме во областа на филмот далеку подолу ,

водечки иновативен енергетски извор на системите за греење.

Со нашиот R & D тим и професионален објект, ние сме во состојба да се произведуваат, извоз и снабдување на нашите клиенти со одличен квалитет Далечински инфрацрвен греење филм.

Имавме сертификат за BV, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001. И нашиот производ веќе доби одобрување од CE, RoHS, Ul, ETL, итн.

Високиот квалитет и конкурентна цена на производите на XHC нè прават да бидеме блиски партнери на светски познати брендови, како што се,

Samsung, LG, Simfer, Kohler, Panasonic, BROAN, итн. Ние сме 100% подготвени и интересни во растот со нашите клиенти секојдневно


сертификат

certificate of heat film and heat pads-1


Плаќање и испорака

Детали за пакување: Боја кутија со стандардна кошница за извоз Доставување време: 30 дена

Превозот е поекономичен, воздухот и брзата испорака исто така се поддршка

Контакт

Џени Хонг

Менаџер за продажба
Шенжен Xinghongchang Електрични копродукции, ООД
Whatsapp / Mobile: 8613432103948
Веб: www.xhc-heater.com
Ние го цениме вашиот интерес за нашиот производ

Ве молиме да ни известите подолу информации. за нашата референца и контактирајте со нас за да го најдете вашиот најдобар решение за греење.

големина

максимална температура,

Напон

wattage

апликација

нацрт на цртање на производот (ако е достапен)


Категории на производи : Рептил топлина подлога > Под подлога за резервоар

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Jally
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Топла производи

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号