Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Home > Производи > Рептил топлина подлога > Под подлога за резервоар > ПВЦ грејачки сад со смолкнување на кадифе
ПВЦ грејачки сад со смолкнување на кадифе
ПВЦ грејачки сад со смолкнување на кадифе
ПВЦ грејачки сад со смолкнување на кадифе
ПВЦ грејачки сад со смолкнување на кадифе
 • ПВЦ грејачки сад со смолкнување на кадифе
 • ПВЦ грејачки сад со смолкнување на кадифе
 • ПВЦ грејачки сад со смолкнување на кадифе
 • ПВЦ грејачки сад со смолкнување на кадифе

ПВЦ грејачки сад со смолкнување на кадифе

  Начин на плаќање: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces
  Време на испорака: 15 Денови

Основни информации

Модел бр.: F034D

Application: Reptiles, Cats, Small Animals

Material: Cotton

Mattress: With Mattress

Waterproof: Waterproof

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Color: Black

Condition: Used

Size: S

Feature: Eco-Friendly

Additional Info

Пакување: боја карта

Продуктивност: 10000

Бренд: прилагодено

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: КИНА

Способност за снабдување: 100000

Сертификат: UL

HS код: 8516800000

Порт: SZFOB

Опис на производот

Ние сме прилагодени производител на PTC Греење мит МАТ за Амазон и продажба на тоа добро на amazon.our број на UL е E496395.

Нашите иновативни грејни пернили се еден од најефикасните и најсигурни алатки за обезбедување топлина за рептилите и амфибиските куќишта. Рецептите и водоземците се ладнокрвни и во нивното природно живеалиште често ги користат површините загревани од сонцето за да се загреат. рептилите е грејач на подлогата од терариум кој ги симулира овие површини загревани од сонцето. Тие се идеални 24-часовни извори на топлина за рептилни и водоземни видови и од суштинско значење како ноќен извор на топлина за многу пустински видови. Нашите рептил далеку инфрацрвено греење подлога може да биде трајно се држи до терариум, формирајќи цврста врска за оптимален пренос на топлина. Драјна флексибилна. Водоотпорна. анти-џвакање и корозија отпорна на имотот доведе до подолг работен век. Квалитетот е апсолутно загарантиран. OEM услугата е достапна. Нашите производи исто така се дизајнирани да ги исполнат CE, RoHS, Ul, ETL стандардите.


1. Печатење на јаглеродни кристали, со далеку инфрацрвени зраци со топлина.

2. Идеални за рептилите, водоземците, ракотворбите, рибите, птиците, мачките, кучињата, зајаците итн.

3. 3. Со најнова технологија за позитивна температура (ПТЦ), таа е саморегулирачка, посигурна и заштеда на енергија.

4. Со ПВЦ функција, таа е водоотпорна, а-џвака и исклучително издржлива

5. 42 ℃ температура на површината, да миленичиња се чувствуваат топло и cosey

6. OEM услуга достапна, вашиот сопствен дизајн е добредојдена.

7. Погоден за сите видови на желки кутии, стаклени кутии, рептили и миленичиња зачувување на топло.

8. Безбедно греење без проблем за прегревање


heat mat

dogs heating pad

pets durable heating pad


Апликација за производ

Загревање на резервоарот за риба

грижа за затоплување на миленици

грижа за затоплување на рептилите


сертификат

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2


Ние го цениме вашиот интерес за нашиот производ

Ве молиме да ни известите подолу информации. за нашата референца и контактирајте со нас за да го најдете вашиот најдобар решение за греење.

големина

максимална температура,

Напон

wattage

апликација

нацрт на цртање на производот (ако е достапен)


Барате идеален грејач за греење на грејачот на грејпфрут Производител и снабдувач? Имаме широк избор со одлични цени за да ви помогнеме да бидете креативни. Сите рептилни топлина се загарантирани со квалитет. Ние сме Кина потекло фабрика на змија топлина МАТ. Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.

Категории на производи: Домашни печки за греењеКатегории на производи : Рептил топлина подлога > Под подлога за резервоар

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Jally
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Топла производи

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号