Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Home > Производи > Рептил топлина подлога > Под подлога за резервоар > Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат
Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат
Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат
Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат
Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат
Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат
 • Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат
 • Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат
 • Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат
 • Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат
 • Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат

Рептил грејачка подлога PetcoHeat МАТ и термостат

  Начин на плаќање: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces
  Време на испорака: 30 Денови

Основни информации

Модел бр.: XHC-F035D

Size: 200*450mm

Voltage: 120V

Power: 24W

Temperature: 42 Degree

Additional Info

Пакување: КАРТОНСКА кутија

Продуктивност: 2000pcs/shift

Бренд: Xinghongchang

Транспорт: Ocean,Air,Express

Место на потекло: Направено во Кина

Способност за снабдување: 100000 pieces per day

Сертификат: CE,ROHS,SGS,ISO9001

Порт: SHENZHEN

Опис на производот

Опис на производот

Заштеда на енергија под резервоар грејач 12V аквариум грејач Автоматски аквариум грејач


ЕДИНИЦЕНО ТЕПЛО: Новата грејна фолија и изолацијата го зголемуваат вкупниот пренос на топлина подеднакво преку мат. Достигнете ги саканите температури за неколку минути
КАПАЦИТЕТ КАДЕ ГО САКА: 3M леплива хартија од топлината овозможува силно држење во контактната површина за оптимален пренос на топлина. Топлина останува токму онаму каде што сакате
АПЛИКАЦИИ: Идеален за употреба со рептил, гуштер, амфибиски, мали животни или растителни терариуми. Исто така совршен за ртење, homebrewing, или чај Kombucha
СПЕЦИФИКАЦИИ: многу големини, 120 волти, 4 вати, кабел за напојување од 6 метри
ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ: UL, наведени во водоотпорна гаранција од 1 година1

23

F035D под грејач на резервоарот UL напишани рептили топлина рампа


5678910Under heater pad12Under heater padUnder heater padUnder heater padUnder heater padUnder heater pad
Категории на производи : Рептил топлина подлога > Под подлога за резервоар

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Jally
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Топла производи

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号