Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Home > Производи > Рептил топлина подлога > Под подлога за резервоар > Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL
Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL
Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL
Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL
Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL
Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL
 • Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL
 • Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL
 • Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL
 • Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL
 • Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL

Електрична подлога за греење на резервоарот за аквариум на UL

  Начин на плаќање: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces
  Време на испорака: 30 Денови

Основни информации

Модел бр.: XHC-F035D

Size: 200*450mm

Voltage: 120V

Power: 24W

Temperature: 42 Degree

Additional Info

Пакување: КАРТОНСКА кутија

Продуктивност: 2000pcs/shift

Бренд: Xinghongchang

Транспорт: Ocean,Air,Express

Место на потекло: Направено во Кина

Способност за снабдување: 100000 pieces per day

Сертификат: CE,ROHS,SGS,ISO9001

Порт: SHENZHEN

Опис на производот

Опис на производот

4 "x7" 4W рептили топлина под под резервоар террариум грејач греење МАТ за мали животни
PTC топлина со далечинска инфрацрвена подлога за репетилна топлина 20 гал

Принцип на инфрацрвено греење: топлинска сауна ќебе може да се користи со инфрацрвена грејна терапија. Може да апсорбира далеку инфрацрвени пенетрација на кожата за да создаде длабоки термички ефекти на поткожното ткиво, предизвикувајќи проширување на крвните садови и капиларите. Помогне да се промовира подобра циркулација на крвта и да се ослободи од токсините на телото и метаболичкиот отпад.

1

23

F035D под грејач на резервоарот UL напишани рептили топлина рампа


5678910Under heater pad12Under heater padUnder heater padUnder heater padUnder heater padUnder heater pad
Категории на производи : Рептил топлина подлога > Под подлога за резервоар

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Jally
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Топла производи

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号