Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Home > Производи > Рептил топлина подлога > XHC-F034D > Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка
Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка
Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка
Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка
Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка
Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка
 • Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка
 • Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка
 • Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка
 • Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка
 • Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка

Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка

  Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces
  Време на испорака: 15 Денови

Основни информации

Модел бр.: XHC-F034D

Living Environment: Other

Age: Other

Portable: Other

Life Cycle: Other

Size: Small, 4x7 Inch (100*178 Mm)

Type: Amphibians

Voltage: 120V

Power: 4W

Temperature: 40℃-45℃

Certification: UL, ISO9001, ISO14001, ISO45000, RoHS

Suitable For: 1-5 Gallon Tank Use

Packing: Color Card / Carton Box

Waterproof: IPX4

Additional Info

Пакување: Цртан

Продуктивност: 80000pcs/month

Бренд: XHC-грејач

Транспорт: Ocean,Air,Express

Место на потекло: Направено во Кина

Способност за снабдување: 100000 pieces per day

Сертификат: CE,ROHS,SGS,ISO9001, ISO14001, ISO45001

HS код: 8516800000

Порт: SHENZHEN

Опис на производот

Најдобра репетилна топлинска подлога за топлина за желка

1

23

F034D под резервоар грејач UL наведени рептили топлина рампа


678910Under heater pad12Under heater padUnder heater padUnder heater padUnder heater padUnder heater pad
Категории на производи : Рептил топлина подлога > XHC-F034D

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Jally
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Поврзани производи Листа

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号