Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Home > Производи > Рептил топлина подлога > XHC-F035D
Онлајн сервис
Jally
Контакт сега

XHC-F035D

Категории на производи од XHC-F035D , ние сме специјализирани производители од Кина, XHC-F035D , XHC-F035D добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од XHC-F035D R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина XHC-F035D Добавувачи

Иновативна далеку инфрацрвена топлина рампа, најефикасен и сигурен алат за обезбедување на соодветна температура за вашите миленици.

1. Стапката на пренос на топлина изнесува повеќе од 90%, заштедува енергија и енергија
електрична енергија
2. На саќе коло има рамни греење, и ефективни
греење област сметки за голем дел, околу 90% од
производ област, и загреани објект се загрева повеќе еднакво
3. Зрачи далеку инфрацрвена светлина бран, правејќи извор на топлина помек
4. Широк коло и поврзани дизајн, нема потреба да се грижите
стегање на пауза
5. Додадете го уредот за заштита на термостатот, кој може да го обезбеди
безбедност на производот во лоши услови и ефикасно спречување на
супервисочна температура на објектот што се загрева


Топла производи

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号