Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jally Mr. Jally
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13302658866 Е-пошта:sales01@xhc-heater.com
Home > Производи > Рептил топлина подлога > XHC-F035D > Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон
Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон
Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон
Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон
Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон
Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон
 • Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон
 • Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон
 • Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон
 • Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон
 • Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон

Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон

  Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces
  Време на испорака: 15 Денови

Основни информации

Модел бр.: XHC-F035D

Living Environment: Other

Age: Other

Portable: Other

Life Cycle: Other

Size: Middle, 6x8 Inch (150*200 Mm)

Type: Amphibians

Voltage: 120V

Temperature: 40℃-45℃

Certification: UL, ISO9001, ISO14001, ISO45000, RoHS

Packing: Color Card / Carton Box

Power: 8W

Suitable For: 10-20 Gallon Tank Use

Waterproof: IPX4

Additional Info

Пакување: боја картичка пакување / хартија кутија за пакување во Картон

Продуктивност: 80000pcs/month

Бренд: XHC-грејач

Транспорт: Ocean,Air,Express

Место на потекло: Направено во Кина

Способност за снабдување: 80000pcs/month

Сертификат: CE,ROHS,SGS,ISO9001, ISO14001, ISO45001

HS код: 8516800000

Порт: SHENZHEN

Опис на производот

Рептили за греење влошки Рептил топлина рампа 10 галон

1

23

F035D под грејач на резервоарот UL напишани рептили топлина рампа


5678910Under heater pad12Under heater padUnder heater padUnder heater padUnder heater padUnder heater pad
Категории на производи : Рептил топлина подлога > XHC-F035D

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Jally
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Топла производи

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备11026207号