Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Shenzhen Xinghongchang Electric Co, Ltd, u ndërtua në vitin 1996, është një prodhues profesional element ngrohje, ku ndodhet në Huizhou. Me më shumë se 22 vjet përvojat e prodhimit të elementeve të ngrohjes, ne jemi të specializuar në fushën e filmit të ngrohjes me rreze të largët, duke udhëhequr një burim të energjisë inovative të sistemeve të ngrohjes.


W ith ekipin tonë R & D dhe strukturë profesionale, ne jemi në gjendje të prodhojë, eksportit dhe furnizimit të klientëve tanë me cilësi të shkëlqyera Far Infrared Film.We Ngrohjen e kishte certifikuar në BV, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001.And Produkti ynë tashmë mori miratimin e CE, RoHS, UL, MET, ETL etj.


Cilësia e lartë dhe çmimi konkurrues i produkteve të XHC na bëjnë që të jemi partneri më i afërt i furnizuesve të markave të famshme botërore, si Samsung, LG, Kohler, Panasonic, BROAN, etj. Ne jemi 100% të gatshëm dhe interesantë të rritemi me çdo klientët tanë së bashku.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Shenzhen Xinghongchang Electric Co, Ltd, u ndërtua në vitin 1996, është një prodhues profesional element ngrohje, ku ndodhet në Huizhou. Me më shumë se 22 vjet përvojat e prodhimit të elementeve të ngrohjes, ne jemi të specializuar në fushën e filmit të ngrohjes me rreze të largët, duke udhëhequr një burim të energjisë inovative të sistemeve të ngrohjes.


W ith ekipin tonë R & D dhe strukturë profesionale, ne jemi në gjendje të prodhojë, eksportit dhe furnizimit të klientëve tanë me cilësi të shkëlqyera Far Infrared Film.We Ngrohjen e kishte certifikuar në BV, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001.And Produkti ynë tashmë mori miratimin e CE, RoHS, UL, MET, ETL etj.


Cilësia e lartë dhe çmimi konkurrues i produkteve të XHC na bëjnë që të jemi partneri më i afërt i furnizuesve të markave të famshme botërore, si Samsung, LG, Kohler, Panasonic, BROAN, etj. Ne jemi 100% të gatshëm dhe interesantë të rritemi me çdo klientët tanë së bashku.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号