Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > Ngrohësi i Ngritshëm i Duarve me Bankën e Fuqisë së Ngarkuesit
Ngrohësi i Ngritshëm i Duarve me Bankën e Fuqisë së Ngarkuesit
 • Ngrohësi i Ngritshëm i Duarve me Bankën e Fuqisë së Ngarkuesit

Ngrohësi i Ngritshëm i Duarve me Bankën e Fuqisë së Ngarkuesit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC-L060B

Shape: Round

Style: Simple

Feature: Portable

Heating Principle: Other, PET Carbon Heating Film

Type: Battery Hand Warmer

Additional Info

paketim: flluskë

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

Kur të vijë dimri, a keni vuajtur nga dora e ftohjes çdo ditë? Nëse po, ne ju japim me dorë të ngrohtë për kujdesin tuaj të ngrohtë! Me dorën tonë të lëvizshme, të butë, të lehtë dhe të qëndrueshme të ngrohtë, ju mund të shijoni ngrohtësinë qetësuese në dimër. Ngrohëset tona të dorës përdorën film të ngrohjes me infra të kuqe që lulëzon tani rrezatues infra të kuqe ashtu si dielli. Kjo ju ben te ndiheni me natyre pa tharte dhe eshte absolutisht e sigurt. Është një ndihmës i madh për t'i mbajtur duart tona të ngrohta në dimër të ftohtë. Për më tepër, bateri që mund të rimbursohet dora mund të përdoret gjithashtu si bankë energjie për të ngarkuar telefonin tuaj.

2 funksiononi në vetëm një gjë të vogël! Ejani dhe gjeni xhepin tuaj të përsosur të ngrohtë për të zgjidhur problemin dimëror të ftohtë!


Aplikimi i produktit

Mund të përdoret si zgjidhje dimri e ftohtë për warimg dorë

Mund të përdoret si ngarkues telefoni, IPHONE, SAMSUNG etj

Pocket Hand Warmer

Electric Hand Warmer

Electric Hand Warmer

Specifikim produkti

1.11 0 / 240v, 60 / 50Hz DC5V-1000mAh

2. Strehim plastik, ngrohja e dy palëve.

3.1.2 kabllor mUSB, gjithashtu mund me ngarkues ose pa

4.1800Mah për ndihmën e baterisë që punon 3 orë

5.Për efektshëm në ngrohjen e duarve në ditët e ftohta

6.With LED tregon fuqinë

7.Can duke përdorur si bankë e energjisë, iPhone, Samsung etj dispozicion

8. Kontrolli i temperaturës së dyfishtë 40-48 jep performancë të lartë ngrohjes.

9. Bateritë e litiumit të rimbushur mund të ripërdoren mbi 500 herë.

10.Çdo ngjyrë e përshtatur është në dispozicion.

11. Dizajn origjinal (patentuar)

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2


dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.


Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)

Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号