Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > Trupi i ngrohjes elektrike me infra të kuqe të ngrohta është më i ngrohtë
Trupi i ngrohjes elektrike me infra të kuqe të ngrohta është më i ngrohtë
 • Trupi i ngrohjes elektrike me infra të kuqe të ngrohta është më i ngrohtë

Trupi i ngrohjes elektrike me infra të kuqe të ngrohta është më i ngrohtë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Square Meter
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC-F077A

Size: 280*330mm

Heating Principle: Far Infrared Heating Film

Power: 45w

Voltage: 110V

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

A keni vuajtur nga ftohtësia e këmbëve nga dimri çdo vit? Nëse po, ne ju ofrojmë zgjidhje me këmbë të ngrohtë.

Këmba e Reusable Heating Pad, siç sugjeron emri, është ideale për ngrohtësinë e këmbëve të njerëzve dhe kujdesin shëndetësor. Pad ynë ngrohje këmbë , përbëhet nga filmit ngrohje infra të kuqe tani, ofron ngrohje qetësues për këmbët tuaja. Filmi i ngrohjes me rreze të largët infra të kuqe, i njohur si teknologji e ngrohjes së ngrohjes, është një element i ngrohjes ngrohëse në industrinë e ngrohjes. Ajo lëshon rrezatim të largët infra të kuq, ashtu si dielli, duke prodhuar ngrohtësi në trupin tuaj. Është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe përdor shumë më pak energji se teknologjitë tradicionale. Radiantioni infra të kuqe mund të nxisë qarkullimin e gjakut, të forcojë funksionin e trupit , të përmirësojë sistemin e imunitetit dhe të ketë funksionimin e pastrimit të inflamacionit, i cili është i mirë për lehtësimin e dhimbjeve të muskujve .

Filloni me jetën tuaj të shëndetshme fillon me një hap të vetëm!


Aplikimi i produktit

1. Promovimi i qarkullimit të gjakut , përmirësimi i sistemit të imunitetit .

2. Jep qetësues ngrohtë reumatik.

3. Stabilizon temperaturën e trupit në dimër.

4.Help për lehtësimin e dhimbjeve të shkaktuara nga: dhimbje shpine, lehtësim dhimbje të përbashkët, dhimbje të muskujve, shërim operative, tendosje të muskujve, të tjera lëndimeve qafës indeve të buta dhe sëmundje kronike


Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes AC 110V

Rezistenca fillestare 258-281Ω, rezistenca standarde 269Ω
Fuqia 45W ± 5%
rezistenca e tensionit të lartë 2000V / 2mA 5s

Rezistenca e izolimit ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit ≥3Kgf / 1min Nuk derdh

Construction.Size

1.Size: T1.3 ± 0.1 * 280 ± 2 * 330 ± 2mm , madhësia e saktë

2. Duhet të ketë efekt PTC, domethënë pasi fuqia e energjisë elektrike të bëhet më e vogël, fuqia e qëndrueshme dhe fuqia fillestare ndryshojnë ndërmjet 5% dhe 15%

3. Materiali është në përputhje me kërkesat e mbrojtjes së mjedisit

6. Ngrohja e temperaturës së sipërfaqes së filmit ngrohjes edhe ngrohjes , temperatura e provës horizontale në gabimin e temperaturës në pikë të kampionimit është më pak se 5 gradë

Heating Pad for Foot

Foot Reusable Heating Pad

heating pad for body warmer

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2

dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.


Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)

Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号