Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > Film i ngrohjes me rreze infra të kuqe fleksibël për kate
Film i ngrohjes me rreze infra të kuqe fleksibël për kate
 • Film i ngrohjes me rreze infra të kuqe fleksibël për kate

Film i ngrohjes me rreze infra të kuqe fleksibël për kate

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC-F061

Certification: UL, ISO9001, ROHS, CE

Heating Type: Electric Heating Systems, Far Infrared Heating Film

Size: 750*750mm,customized Service Is Available

Power: 150w,customized Service Is Available

Voltage: 220v,customized Service Is Available

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

Kati ynë fleksibël i kondicionuar i ngrohjes me rreze infra të kuqe është dizenjimi për shtëpi, zyrë, kudo që nevojitet sistemi i ngrohjes i përdorur si zgjidhje e ngrohjes gjatë dimrit. Kombinon zgjidhjen e re të ngrohjes të filmit të ngrohjes infra të kuqe, është vërtetuar se kjo teknologji është e sigurt, e besueshme dhe efikase në energji dhe temperatura e dëshiruar mund të arrihet brenda 30 minutash. Është një film ngrohje me efikasitet të lartë, siguri, të shëndetshme, vetë-rregulluese. Me pronë fleksibël, është e lehtë për tu instaluar. Ngrohja e infra të kuqe tani është gjithashtu e mirë për shëndetin tonë. Me rrezatim infra të kuqe të transmetuara në trupin e njeriut, ajo mund të zgjerojë enët e gjakut, të përshpejtojë metabolizmin e trupit të njeriut dhe të përmirësojë efektin e sistemit të qarkullimit mikro. Produktet tona janë gjithashtu të dizajnuara për të përmbushur standardet CERoHS, Ul, ETL. Cilësia është absolutisht e garantuar. Shërbimi OEM është në dispozicion.


Aplikimi i produktit

Aplikimi në ngrohje në dysheme me pllaka qeramike

Desigh për shtëpi , zyra, përdorimi i vendit të kërkimit shkencor, kudo që nevojitet sistemi i ngrohjes


Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes AC 220V

Rezistenca fillestare 293-358Ω, rezistenca standarde 322Ω
Fuqia 150W ± 10%
rezistencë të tensionit të lartë 3750V / 0.5mA / 2s

Rezistenca e izolimit ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit ≥3Kgf / 1min Nuk derdh

Construction.Size

1.Size: 750 * 750mm

2. Me tela femra të gjinisë mashkullore të zezë, gjatësia e linjës së rrjedhjes 200 mm

3. Pozicioni i lidhjes duhet të ngjitet, izolimi ngjitës i nxehtë i shkrirë

4. C mbi me 0,024 PET film plating para-Veshje

Infrared Underfloor HeatingInfrared Floor HeatingInfrared Floor Heatingfloor heating application

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2

dërgesë:

a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.


Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)
Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号