Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > Elemente ngrohëse në dysheme me qeramikë të karbonit
Elemente ngrohëse në dysheme me qeramikë të karbonit
 • Elemente ngrohëse në dysheme me qeramikë të karbonit

Elemente ngrohëse në dysheme me qeramikë të karbonit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC-F061

Certification: UL, ISO9001, ROHS, CE

Heating Type: Electric Heating Systems, Far Infrared Heating Film

Size: 750*750mm,customized Service Is Available

Power: 150w,customized Service Is Available

Voltage: 220v,customized Service Is Available

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

Jepini të ngrohtë dhe të shëndetshëm në dimër, kontrolloni Sistemin tonë të ngrohjes në dysheme me qeramikë të karbonit për zgjidhjen tuaj të ngrohjes!

Sistemi ynë i ngrohjes në dysheme, që përbëhet nga PET film me ngrohje infra të kuqe, është zgjidhja juaj e përsosur e ngrohjes për ngrohjen tuaj në shtëpi gjatë dimrit. Me teknologjinë tonë inovative, filmi i ngrohjes është në gjendje të lëshojë rrezatim infra të kuqe që mund të zgjerojë enët e gjakut, të lehtësojë dhimbjet e muskujve, të përshpejtojë metabolizmin e trupit të njeriut dhe të përmirësojë efektin e sistemit të qarkullimit mikro. Ky element ngrohjeje gjithashtu është shumë efikas dhe kursim i energjisë. Konvertimi i tij termal mund të jetë deri në më shumë se 90%. Produktet tona kanë marrë miratimin e CE, RoHS, UL, ETL, certificate.Quality është e garantuar.


1. 20 vjet Elementët e Ngrohjes Prodhuesi Profesional

2. Mjedis-miqësor, kursimit të energjisë, konsumit të ulët. Realizueshmëri ekonomike

3. Teknologji unike për tensionin e sigurisë
4. Funksionet e fizioterapisë Shëndetësore të rrezatimit të Largët Infrared
5. Kujdesi shëndetësor dhe temperatura e rehatshme
6. OEM është i mirëpritur


Aplikimi i produktit

Aplikimi në ngrohje në dysheme me pllaka qeramike

Desigh për shtëpi , zyra, përdorimi i vendit të kërkimit shkencor, kudo që nevojitet sistemi i ngrohjes

Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes AC 220V

Rezistenca fillestare 293-358Ω, rezistenca standarde 322Ω
Fuqia 150W ± 10%
rezistencë të tensionit të lartë 3750V / 0.5mA / 2s

Rezistenca e izolimit ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit ≥3Kgf / 1min Nuk derdh

Construction.Size

1.Madhësia: 750 * 750mm

2. Me tela femra të gjinisë mashkullore të zezë, gjatësia e linjës së rrjedhjes 200 mm

3. Pozicioni i lidhjes duhet të ngjitet, izolimi ngjitës i nxehtë i shkrirë

4. Mbuluar me film 0.024 PET para-veshja e aluminit

Carbon Warm Floor Heating Film

Carbon Warm Floor Heating Film

Carbon Warm Floor Heating Film application

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2

dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.
Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)

Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号