Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > Filmat e Ngrohjes me Infrared të Largët për Sistemin e Ngrohjes së Kati
Filmat e Ngrohjes me Infrared të Largët për Sistemin e Ngrohjes së Kati
 • Filmat e Ngrohjes me Infrared të Largët për Sistemin e Ngrohjes së Kati

Filmat e Ngrohjes me Infrared të Largët për Sistemin e Ngrohjes së Kati

  Lloji i pageses: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC-F061

Certification: UL, ISO9001, ROHS, CE

Heating Type: Electric Heating Systems, Far Infrared Heating Film

Size: 750*750mm,customized Service Is Available

Power: 150w,customized Service Is Available

Voltage: 220v,customized Service Is Available

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

Produktet tona ju japin zgjidhje të mëdha për ngrohje në një mënyrë të lehtë dhe të sigurt. Ne ju japim ngrohtësi ku nevojitet më së shumti për rehati të zgjeruara.

Me sistemin e ngrohjes me dysheme qeramike, ju nuk duhet të shqetësoheni për ftohtësinë në dimër. Ne ju ofrojmë produkte me cilësi të mirë në një çmim konkurrues. Filmi i ngrohjes me infra të kuqe, i njohur si elemente nxehjeje të reja, ka shumë përparësi.


të shëndetshëm:

Lëshon rrezatim larg infra të kuqe që mund të zgjerojë enët e gjakut, lehtëson dhimbjen e muskujve, përshpejton metabolizmin e trupit të njeriut dhe përmirëson efektin e sistemit të qarkullimit mikro.

Kursim energjie:

Shkalla e konvertimit termik mund të jetë deri në më shumë se 90%

Temperatura shpërndahet në mënyrë të barabartë në sipërfaqen e ngrohjes së filmit.

I kujdesshem ndaj mjedisit:

Ngrohësja që kemi përdorur është materiali i karbonit i cili nuk do të dëmtojë mjedisin.

Nuk prodhon substanca që janë të dëmshme nga trupi, të tilla si ato valë elektromagnetike.

Nuk prodhon tym ose zhurmë


Aplikimi i produktit

Aplikimi në ngrohje në dysheme me pllaka qeramike

Desigh për shtëpi , zyra, përdorimi i vendit të kërkimit shkencor, kudo që nevojitet sistemi i ngrohjes


Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes AC 220V

Rezistenca fillestare 293-358Ω, rezistenca standarde 322Ω
Fuqia 150W ± 10%
rezistencë të tensionit të lartë 3750V / 0.5mA / 2s

Rezistenca e izolimit ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit ≥3Kgf / 1min Nuk derdh

Construction.Size

1.Size: 750 * 750mm

2. Me tela femra të gjinisë mashkullore të zezë, gjatësia e linjës së rrjedhjes 200 mm

3. Pozicioni i lidhjes duhet të ngjitet, izolimi ngjitës i nxehtë i shkrirë

4. C mbi me 0,024 PET film plating para-Veshje

ceramic floor heating

Ceramic Tile Radiant Floor Heating

Ceramic Underfloor Heating

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2

dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.
Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)

Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号