Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > Hot Shitje qeramike Tile Floor Heating Film
Hot Shitje qeramike Tile Floor Heating Film
 • Hot Shitje qeramike Tile Floor Heating Film

Hot Shitje qeramike Tile Floor Heating Film

  Lloji i pageses: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC-F061

Certification: UL, ISO9001, ROHS

Heating Type: Electric Heating Systems

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 1000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

Xinghongchang ju ofron me të ngrohtë dhe të shëndetshëm në dimër. Kontrolloni filmin tonë qeramik për ngrohje në dysheme me pllaka për zgjidhjen tuaj të re të ngrohjes ! Pllaka qeramike e ngrohjes me dysheme me pllaka, e përbërë nga një film me ngrohje infra të kuqe, është një teknologji inovative në industrinë e ngrohjes. Kjo teknologji e re do t'u sigurojë njerëzve një koncept të Zgjidhjes së Ngrohjes Elektrike të Re të Gjelbër. Mund të aplikohet në pajisje shtëpiake, pajisje industriale, pajisje për kujdesin mjekësor dhe kështu me radhë.


I shëndetshëm: Ngrohje infra të kuqe larg është mënyra e gjelbër e ngrohjes në dysheme. Prona e rrezatimit larg infra të kuqe mund të përmirësojë qarkullimin e gjakut, të rrisë metabolizmin e trupit të njeriut, të lehtësojë dhimbjet e muskujve dhe kështu me radhë.


Kursimi i energjisë: Me konvertim të lartë termik, dyshemeja mund të nxehet në disa minuta. Kursimi i ngrohjes me ngrohje me mbi 50% në krahasim me elementet tradicionale të ngrohjes.

Mjedisi miqësor : Nuk prodhon substanca që janë të dëmshme nga trupi, të tilla si ato që shkaktojnë valë elektromagnetike


Aplikimi i produktit

Aplikimi në ngrohje në dysheme me pllaka qeramike

Desigh për shtëpi , zyra, përdorimi i vendit të kërkimit shkencor, kudo që nevojitet sistemi i ngrohjes

Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes AC 220V

Rezistenca fillestare 293-358Ω, rezistenca standarde 322Ω
Fuqia 150W ± 10%
rezistencë të tensionit të lartë 3750V / 0.5mA / 2s

Rezistenca e izolimit ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit ≥3Kgf / 1min Nuk derdh

Construction.Size

1.Size: 750 * 750mm

2. Me tela femra të gjinisë mashkullore të zezë, gjatësia e linjës së rrjedhjes 200 mm

3. Pozicioni i lidhjes duhet të ngjitet, izolimi ngjitës i nxehtë i shkrirë

4. C mbi me 0,024 PET film plating para-Veshje

Ceramic Floor Heating ElementsPET Heating Film for Floor HeatingHome Ceramic Tile Floor Heatingfloor heating application


dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.


certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2


Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)

Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号