Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > Jastëk për terapinë fizike të ngrohjes për syrin
Jastëk për terapinë fizike të ngrohjes për syrin
 • Jastëk për terapinë fizike të ngrohjes për syrin

Jastëk për terapinë fizike të ngrohjes për syrin

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC-F004

Material: Other

Form: Other

Feature: Other

Heating Principle: Far Infrared Heating Film

Certification: Other

Size: 270*59*T1.1mm

Power: 15W

Voltage: 24V

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

Filmi i ngrohjes me infra të kuqe, i njohur si teknologji e re e elementeve të ngrohjes në industrinë e ngrohjes, është bërë gjithnjë e më popullor në fushën e ngrohjes. Ky lloj i ri i elementeve të ngrohjes ka shumë përparësi si më poshtë:

fizik terapi kujdesin shëndetësor funksion - lëshon rrezatim infra të kuqe tani, zgjerohet enë gjaku, lehtëson dhimbjen e muskujve, përshpejton metabolizmin e trupit të njeriut dhe përmirëson efektin e sistemit të qarkullimit mikro.

Energ y kursim dhe efikas të lartë - jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe përdor shumë më pak energji se metoda tradicionale e ngrohjes. Me pronën e normës së lartë të konvertimit termik, mund të ndizet në pak minuta.

Mjedis miqësor - Nuk prodhon substanca që janë të dëmshme për trupin, siç janë valët elektromagnetike. Nuk prodhon tym ose zhurmë


Aplikimi i produktit

Për trajtimin e syve të thatë, Syri i thatë, Blefaritis, Stye, apo sy të tjerë.

Ndihmoni për të lehtësuar lodhjen e syve

Jepni kujdes të ngrohtë për syrin tuaj dhe mbani syrin tuaj në gjendje të rehatshme


Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes AC / DC 24V

Rezistenca fillestare 35.5-41.7Ω, rezistenca qendrore 38.4Ω
Fuqia 15W ± 8%
rezistenca e tensionit të lartë 500V / 2mA 5s

Rezistenca e izolimit ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit ≥ 0.5Kgf / 1min

Construction.Size

1.Madhësia: 270 * 59 * T1.1mm

2.Lead: UL3135 0.14 * 12 bërthamë, linjë e kuqe silicë xhel, gjatësia e linjës 60 mm

3.With 10 k film rezistencë termike, 26 # UL3135 linjë e zezë silikoni, gjatësia e linjës 60 mm

Heating Eye Patch

Electric Eye Warmer

heating pad for body warmer

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2

Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit ( nëse është e mundur )


dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.
Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.
Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号