Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > 12v Auto Car Seat Ngrohja Film Crystal karboni
12v Auto Car Seat Ngrohja Film Crystal karboni
 • 12v Auto Car Seat Ngrohja Film Crystal karboni

12v Auto Car Seat Ngrohja Film Crystal karboni

  Lloji i pageses: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC

Certification: RoHS, CE

Type: Other

Material: Other, Far Infrared Heating Film

Form: Other

Power: Customized

Voltage: Customized

Size: Customized

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

port: SHENZHEN

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

Elementet e ngrohjes së ideve për ngrohjen e sediljeve të makinave. Ju ofrojnë ngrohtësi gjatë vozitjes. Është gjithashtu e përkryer për motin e ftohtë ose për vozitjet e ftohta në mbrëmje . Ngrohja konstante dhe e ngrënë komode ndihmon në ruajtjen e metabolizmit dhe qarkullimit të qëndrueshëm të gjakut . Me teknologjinë e fundit të koeficientit pozitiv të temperaturës (PTC), është vetë-rregulluese, është më e sigurt dhe kursim i energjisë. Është shtypja kristale e arbonit , me rrezet e largëta infra të kuqe ngrohjes rrezatuese. Jo vetëm që ne furnizuam produktin e ngrohtë të fabrikuar, por gjithashtu ofrojmë shërbimin e projektit OEM.Cilësia e lartë dhe çmimi konkurrues i produkteve të XHC na bëjnë që të jemi partneri më i afërt i furnizuesve të markave të famshme botërore, si Samsung, LG, Simfer, Kohler, Panasonic, BROAN, etj. Produkti ynë tashmë ka marrë miratimin e CE, RoHS, UL, ETL, etj Cilësia është absolutisht e garantuar.

Aplikimi i produktit

1. Aplikimi në pajisje mjekësore. analiza e gjakut, infuzion, terapi respiratore etj.

2. Antifriz për instrumentet dhe pajisjet e hapësirës ajrore, instalimet ushtarake.

3. Aplikimi në pajisje shtëpiake të gjera, sallon bukurie, dhomë sauna, ngrohje terapi mjekësore, kujdesin e ngrohtë për kafshët shtëpiake, sistemin e shkrirjes së dëborës, sistemet e ngrohjes në dysheme, ngrohës elektrik dhe produktet e aktiviteteve jashtë.

4. Pajisjet e ngrohjes ushqimore, kultivimi i serrave, ngrohja e dheut, dhoma sterile me temperaturë konstante, ngrohja e baterive të makinave, pasqyra e retrovizionit anti-mjegulle, demistimi i xhamit të xhamit.

Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes AC 230V

Rezistenca fillestare 296-324Ω, rezistenca standarde 311Ω
Fuqia 170W ± 5%
rezistenca e tensionit të lartë 3750V / 5mA 5s

Rezistenca e izolimit ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit ≥5Kgf / 1min Nuk derdh

Construction.Size

1.Size: T0.75 * 300 * 670mm, madhësia e saktë, devijimi ± 2 mm

2. Duhet të ketë efekt PTC, domethënë pasi fuqia e energjisë elektrike të bëhet më e vogël, fuqia e qëndrueshme dhe fuqia fillestare ndryshojnë ndërmjet 5% dhe 15%

3. Materiali është në përputhje me kërkesat e mbrojtjes së mjedisit

4. Çdo pjesë e filmit të ngrohjes duhet të shtypë informacionin e lidhur me produktin

5. Ajrore e filmit të nxehtë elektrizoj 253v 10minutes, në pjesën e poshtme të sipërfaqes pa flluska ajri

6. Uniformiteti i temperaturës së sipërfaqes së filmit të ngrohjes, shih kërkesat e bashkangjitura të testimit dhe metodat

far infrared heating for car seat 12v car seat heater self-regulating heating for car seat

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2

Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)
Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号