Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > Ngrohja e shpejtë e nxehtësisë 2 Ngrohja e dorës
Ngrohja e shpejtë e nxehtësisë 2 Ngrohja e dorës
 • Ngrohja e shpejtë e nxehtësisë 2 Ngrohja e dorës

Ngrohja e shpejtë e nxehtësisë 2 Ngrohja e dorës

  Çmimi i njësisë: USD 6.5 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC

Material: Far Infrared Heating Film

Voltage: DC 5V

Power: Customized

Size: Customized

Additional Info

paketim: Kuti kartoni ose OEM

prodhimtari: 100000 pieces per day

markë: Xinghongchang

transport: Ocean,Air,Express

Vendi i origjinës: Bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100000 pieces per day

certifikatë: CE,ROHS,SGS,ISO9001

port: SHENZHEN

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit


Designed për ngrohjen e dorës në dimër. Pronë e ngrohjes së shpejtë, mund të nxehet në vetëm 15 sekonda. Temperatura e lartë dhe temperatura e mesme për opsionin tuaj.
electric fast heat hand warmerportable electric hand warmer

High battery capacity hand warmer

Aplikimi i produktit

Mund të përdoret si zgjidhje dimri e ftohtë për warimg dorë
Mund të përdoret si ngarkues telefoni, IPHONE, SAMSUNG etj


Specifikim produkti
1.110 / 240v, 60 / 50Hz DC5V-1000mAh
2. Strehim plastik, ngrohja e dy palëve.
3.1.2 kabllor mUSB, gjithashtu mund me ngarkues ose pa
4.1800Mah për ndihmën e baterisë që punon 3 orë
5.Për efektshëm në ngrohjen e duarve në ditët e ftohta
6.With LED tregon fuqinë
7. Mund të përdorë si bankë energjie, IPHONE, SAMSUNG etj
8. Kontrolli i temperaturës së dyfishtë 40-48 jep performancë të lartë ngrohjes.
9. Bateri të litiumit të rimbushur mund të ripërdoren mbi 500 herë.
10.Çdo ngjyrë e përshtatur është në dispozicion.
Dizajn origjinal (patentuar)

certifikatë
certificate

dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.

Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë
Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.
madhësi
Temperatura maksimale,
tension
wattage
Aplikacion
Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)
heating film and pad production and aging-2Heat film pads factory

Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号