Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > Llamba e Ngrohjes Elektrike për Desktop me CE
Llamba e Ngrohjes Elektrike për Desktop me CE
Llamba e Ngrohjes Elektrike për Desktop me CE
Llamba e Ngrohjes Elektrike për Desktop me CE
 • Llamba e Ngrohjes Elektrike për Desktop me CE
 • Llamba e Ngrohjes Elektrike për Desktop me CE
 • Llamba e Ngrohjes Elektrike për Desktop me CE

Llamba e Ngrohjes Elektrike për Desktop me CE

  Lloji i pageses: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Size: Customized

Heating Principle: Far Infrared Heating Film

Power: Customized

Voltage: Customized

Property: Flexible,waterproof

Additional Info

paketim: kuti me ngjyra

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

port: SHENZHEN

përshkrim i produktit

Ngrohje jastëk për Desktop me CE

përshkrim i produktit

Një tavolinë normale ose mat është një mbrojtës i tryezës që përdoret kur puna përndryshe do të shkaktojë dëme në tavolinë. Por tavolina jonë e veçantë e tavolinës ka edhe një funksion më të ngrohjes. Tavolina jonë e ngrohjes është e përbërë nga një film i ngrohjes infra të kuqe, një teknologji e re në industrinë e ngrohjes .


Është e kursyer energji, jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe përdor shumë më pak energji sesa metoda tradicionale e ngrohjes. Me pronën e normës së lartë të konvertimit termik, mund të ndizet në pak minuta. Me pronën e rrezatimit me rreze infra të kuqe, mund të zgjerohet ena e gjakut, të lehtësojë dhimbjet e muskujve, të përshpejtojë metabolizmin e trupit të njeriut dhe të përmirësojë efektin e sistemit të mikrokontrollit i cili është i mirë për shëndetin e njerëzve. Është gjithashtu mjedis miqësor - nuk prodhon substanca që janë të dëmshme nga trupi, siç janë valët elektromagnetike. Nuk prodhon tym ose zhurmëelectric desktop heater

Heating Pad for Desktop with CE


Aplikimi i produktit

Filmi i ngrohjes me infra të kuqe është përdorur gjerësisht në të gjitha aspektet e jetës, si p.sh. ngrohja protable dhe ngrohja elektrike e tavolinës mund të na japë ngrohtësi qetësuese në mot të ftohtë.

Material i ngrohjes infra të kuqe larg, i dobishëm për shëndetin.

Promovimi i qarkullimit të gjakut, përforcimi i funksionit të trupit.

Rrezatimi depërton thellë në lëkurën e njeriut dhe çliron energjinë, duke ndihmuar në shpërndarjen e aksioksenit dhe ushqyesve në trupin tonë.

Mbani ngrohtësi gjatë kohës së punës.

Designed për zyre dhe dhoma gjumi të përdorura


Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes AC 220V

Rezistenca fillestare 880-1075Ω, rezistenca standarde 968Ω
Fuqia 50W ± 10%

Rezistenca e izolimit ≥100MΩ500Vdc

tendosja e plumbit ≥ 0,5 Kg Nuk derdh

Construction.Size

1. Madhësia: T0.18 * 260 * 520mm

2. Ngrohja uniforme e temperaturës së sipërfaqes së filmit


certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2

dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号