Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > PTC Sistem i ngrohjes së dyshemesë për ngrohjen e gjumit
PTC Sistem i ngrohjes së dyshemesë për ngrohjen e gjumit
 • PTC Sistem i ngrohjes së dyshemesë për ngrohjen e gjumit

PTC Sistem i ngrohjes së dyshemesë për ngrohjen e gjumit

  Lloji i pageses: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Certification: UL, ISO9001, ROHS, CE

Heating Type: Electric Heating Systems, Far Infrared Heating Film

Size: 750*750mm,customized Service Is Available

Power: 150w,customized Service Is Available

Voltage: 220v,customized Service Is Available

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

port: SHENZHEN

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

Sistemi i Ngrohjes së Ngrohjes së PTC-së për ngrohjen e gjumit përbëhet nga PET film i ngrohjes infra të kuqe, është një teknologji e lartë e materialit të ngrohjes. Me vlerën e lartë të konvertimit të nxehtësisë, dyshemeja me pllaka qeramike mund të nxehet në vetëm disa minuta. Prona e rrezatimit larg infra të kuqe, mund t'i bëjë njerëzit të ndihen rehat, gjë që është e mirë për shëndetin e njerëzve. Rrezatimi i infra të kuqve, i transmetuar nga filmi, mund të zgjerojë enët e gjakut, të lehtësojë dhimbjen e muskujve, të përshpejtojë metabolizmin e trupit të njeriut dhe të përmirësojë efektin e sistemit të qarkullimit mikro. Ky element i ngrohjes nxehtësie është shumë efikas dhe kursim i energjisë. Kthimi termik mund të jetë deri në më shumë se 90%, i cili material është gjithashtu miqësor ndaj mjedisit.

Jo vetëm që ne furnizuam cilësinë e mirë të mallrave të prodhuara por gjithashtu ofrojmë shërbimin e sistemit të ngrohjes me dysheme të bërë me porosi

Për më tepër produktet tona janë projektuar për të përmbushur standardet CERoHS, Ul, ETL. Cilësia është absolutisht e garantuar.

Aplikimi i produktit

Aplikimi në ngrohje në dysheme me pllaka qeramike

Desigh për shtëpi , zyra, përdorimi i vendit të kërkimit shkencor, kudo që nevojitet sistemi i ngrohjes


Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes AC 220V

Rezistenca fillestare 293-358Ω, rezistenca standarde 322Ω
Fuqia 150W ± 10%
rezistencë të tensionit të lartë 3750V / 0.5mA / 2s

Rezistenca e izolimit ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit ≥3Kgf / 1min Nuk derdh

Construction.Size

1.Madhësia: 750 * 750mm

2. Me tela femra të gjinisë mashkullore të zezë, gjatësia e linjës së rrjedhjes 200 mm

3. Pozicioni i lidhjes duhet të ngjitet, izolimi ngjitës i nxehtë i shkrirë

4. Mbuluar me film 0.024 PET para-veshja e aluminit

Bedroom floor heating system

bathroom floor heating

floor smart heating

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2

dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.


Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)

Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号