Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > Pad jastëk me ngrohje të personalizuar për terapinë e dhimbjes së prapme
Pad jastëk me ngrohje të personalizuar për terapinë e dhimbjes së prapme
 • Pad jastëk me ngrohje të personalizuar për terapinë e dhimbjes së prapme

Pad jastëk me ngrohje të personalizuar për terapinë e dhimbjes së prapme

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Square Meter
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Size: Customized

Heating Principle: Far Infrared Heating Film

Power: Customized

Voltage: Customized

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

port: SHENZHEN

përshkrim i produktit

Pad jastëk me ngrohje të personalizuar për terapinë e dhimbjes së prapme

Designed për terapi dhimbje prapa. Pad jastëk infra të kuqe larg është e mirë për shëndetin e trupit.

Përshkrim i produktit.

Ky jastëk ngrohje është projektuar për përdorim të kujdesit shëndetësor. Me teknologjinë tonë të fundit të filmit të ngrohjes infra të kuqe, ju mund të shijoni ngrohtësinë e ngrohtë dhe kujdesin shëndetësor fizik terapi kurdo dhe kudo që të pëlqeni.Far rrezatimi infra të kuqe, si rrezatimi i diellit, mund të nxisë qarkullimin tuaj të gjakut, të forcojë funksionin e trupit. Me teknologjinë tonë të PTC (vetë-rregulluese), ju nuk duhet të shqetësoheni për problemin e mbinxehjes. Filloni me jetën tuaj të shëndetshme fillon me një hap të vetëm!

Jo vetëm që ne furnizuam produktin e ngrohtë të fabrikuar, por gjithashtu ofrojmë shërbimin e projektit OEM.

Cilësia e lartë dhe çmimi konkurrues i produkteve të XHC na bëjnë që të jemi partneri më i afërt i furnizuesve të markave të famshme botërore, si Samsung, LG, Simfer, Kohler, Panasonic, BROAN, etj. Produkti ynë tashmë ka marrë miratimin e CE, RoHS, UL, ETL, etj Cilësia është absolutisht e garantuar.


Aplikimi i produktit

1. Promovimi i qarkullimit të gjakut , përmirësimi i sistemit të imunitetit .

2. Jep qetësues ngrohtë reumatik.

3. Stabilizon temperaturën e trupit në dimër.

4.Help për lehtësimin e dhimbjeve të shkaktuara nga: dhimbje shpine, lehtësim dhimbje të përbashkët, dhimbje të muskujve, shërim operative, tendosje të muskujve, të tjera lëndimeve qafës indeve të buta dhe sëmundje kronike


Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes AC 110V

Rezistenca fillestare 258-281Ω, rezistenca standarde 269Ω
Fuqia 45W ± 5%
rezistenca e tensionit të lartë 2000V / 2mA 5s

Rezistenca e izolimit ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit ≥3Kgf / 1min Nuk derdh

Construction.Size

1.Size: T1.3 ± 0.1 * 280 ± 2 * 330 ± 2mm , madhësia e saktë

2. Duhet të ketë efekt PTC, domethënë pasi fuqia e energjisë elektrike të bëhet më e vogël, fuqia e qëndrueshme dhe fuqia fillestare ndryshojnë ndërmjet 5% dhe 15%

3. Materiali është në përputhje me kërkesat e mbrojtjes së mjedisit

6. Ngrohja e temperaturës së sipërfaqes së filmit ngrohjes edhe ngrohjes , temperatura e provës horizontale në gabimin e temperaturës së pikës së mostrës është më pak se 5 gradë

infrared therapy heating padback pain relief heating padmuscle pain relief heating padcertifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2

dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.


Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)

Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号