Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > 2017 Ngrohësi i sigurt i karbonit nën dysheme
2017 Ngrohësi i sigurt i karbonit nën dysheme
 • 2017 Ngrohësi i sigurt i karbonit nën dysheme

2017 Ngrohësi i sigurt i karbonit nën dysheme

  Lloji i pageses: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Certification: UL, ISO9001, ROHS

Heating Type: Electric Heating Systems

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 1000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

Nëse doni të shijoni sallën tuaj në të gjitha katër stinët, ose të kënaqeni me bukurinë e një dysheme të re të modës me lëmuar, të stampuar ose të njomur, ju do të vlerësoni filmin e ngrohjes rrezatuese nën këmbë.

Tani, me maten tonë të ngrohjes për sistemin e ngrohjes me dysheme, ju mund të krijoni dysheme prej betoni që të jenë aq të ngrohtë dhe funksionalë sa janë tërheqës. Ngrohja rrezatuese është në dispozicion në formë kabllore për fleksibilitet maksimal ose formë mat, e cila lejon instalim të shpejtë dhe të lehtë nën dyshemetë prej betoni.


Aplikimi i produktit

Aplikimi në ngrohje në dysheme me pllaka qeramike

Desigh për shtëpi , zyra, përdorimi i vendit të kërkimit shkencor, kudo që nevojitet sistemi i ngrohjes

Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes AC 220V

Rezistenca fillestare 293-358Ω, rezistenca standarde 322Ω
Fuqia 150W ± 10%
rezistencë të tensionit të lartë 3750V / 0.5mA / 2s

Rezistenca e izolimit ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit ≥3Kgf / 1min Nuk derdh

Construction.Size

1.Size: 750 * 750mm

2. Me tela femra të gjinisë mashkullore të zezë, gjatësia e linjës së rrjedhjes 200 mm

3. Pozicioni i lidhjes duhet të ngjitet, izolimi ngjitës i nxehtë i shkrirë

4. C mbi me 0,024 PET film plating para-Veshje

sauna room heat filmXHC-FFFF-1


dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.


certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2


Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)

Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号