Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake > Top 10 Ngrohës më të mirë të dorës
Top 10 Ngrohës më të mirë të dorës
 • Top 10 Ngrohës më të mirë të dorës

Top 10 Ngrohës më të mirë të dorës

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Shape: Round

Style: Simple

Feature: Eco-friendly

Heating Principle: Other, PET Carbon Heating Film

Type: Battery Hand Warmer

Additional Info

paketim: flluskë

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

Keni duart e ftohta? Ju nuk jeni vetëm. Midis Winter Storm Juno, dëbora me efekt liqeni dhe temperaturat e ftohta tronditëse, viti 2017 ka qenë një vit i keq deri më tani. Dimri i vitit 2017 po bën shumë njerëz të ftohtë dhe të pakëndshëm. Duhet të ktheheni në duart tuaja? Këto ngrohësa dore do të mbajnë gishtat tuaj toasty, edhe në ditët me dëborë. Nëse doni një ngrohje elektrike të dorës, një model me karburant, ose ju preferoni ato pouches pak të ngrohta dorë, ka diçka në këtë listë të warmers dorë që do të përshtaten si buxhetin tuaj dhe nevojat tuaja. Mos lejoni që duart e ftohta të shkatërrojnë udhëtimin tuaj të ardhshëm të peshkimit, ngjarjen sportive ose festën në natyrë.

Aplikimi i produktit

Mund të përdoret si zgjidhje dimri e ftohtë për warimg dorë

Mund të përdoret si ngarkues telefoni, IPHONE, SAMSUNG etj

Heating Hand Warmer

Protable Hand Warmer

Specifikim produkti

1.110 / 240v, 60 / 50Hz DC5V-1000mAh

2. Strehim plastik, ngrohja e dy palëve.

3.1.2 kabllor mUSB, gjithashtu mund me ngarkues ose pa

4.1800Mah për ndihmën e baterisë që punon 3 orë

5.Për efektshëm në ngrohjen e duarve në ditët e ftohta

6.With LED tregon fuqinë

7.Can duke përdorur si bankë e energjisë, iPhone, Samsung etj dispozicion

8. Kontrolli i temperaturës së dyfishtë 40-48 jep performancë të lartë ngrohjes.

9. Bateri të litiumit të rimbushur mund të ripërdoren mbi 500 herë.

10.Çdo ngjyrë e përshtatur është në dispozicion.

11. Dizajn origjinal (patentuar)

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2


dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose varkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.


Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.

Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号