Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
ThermoTrek elektronike Hand ngrohta
 • ThermoTrek elektronike Hand ngrohta

ThermoTrek elektronike Hand ngrohta

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Shape: Round

Style: Simple

Feature: Eco-friendly

Heating Principle: Other, PET Carbon Heating Film

Type: Battery Hand Warmer

Additional Info

paketim: flluskë

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

Ka shumë për të pëlqyer në lidhje me këtë dorë elektronike ngrohta. Ju mund ta rimbushni atë nëpërmjet ndonjë porti USB, dhe ajo vjen me një kabëll për charing. Rasti është bërë nga alumini, me kapakë fundorë të silikoni për të mbrojtur pajisjen nëse bie. Duhet të zgjasë rreth gjashtë orë në ngarkim dhe do të përshtatet lehtësisht në një xhep, shpinës, çantë, apo edhe në dhomën e makinës suaj të makinës.

Aplikimi i produktit

Mund të përdoret si zgjidhje dimri e ftohtë për warimg dorë

Mund të përdoret si ngarkues telefoni, IPHONE, SAMSUNG etj

Heating Hand Warmer

Protable Hand Warmer

Specifikim produkti

1.110 / 240v, 60 / 50Hz DC5V-1000mAh

2. Strehim plastik, ngrohja e dy palëve.

3.1.2 kabllor mUSB, gjithashtu mund me ngarkues ose pa

4.1800Mah për ndihmën e baterisë që punon 3 orë

5.Për efektshëm në ngrohjen e duarve në ditët e ftohta

6.With LED tregon fuqinë

7.Can duke përdorur si bankë e energjisë, iPhone, Samsung etj dispozicion

8. Kontrolli i temperaturës së dyfishtë 40-48 jep performancë të lartë ngrohjes.

9. Bateri të litiumit të rimbushur mund të ripërdoren mbi 500 herë.

10.Çdo ngjyrë e përshtatur është në dispozicion.

11. Dizajn origjinal (patentuar)

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2


dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.


Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.

Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Sistem qeramik i ngrohjes me pllake

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号