Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror > Jastëk i ndezur për banjo nga Electirc
Jastëk i ndezur për banjo nga Electirc
 • Jastëk i ndezur për banjo nga Electirc

Jastëk i ndezur për banjo nga Electirc

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 500 Square Meter
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC-F009

Size: 300*750mm

Certification: RoHS, UL, ISO9001, CE

Type: Other, Far Infrared Heating Film

Material: Other

Form: Other

Shape: Square

Power: 45w

Vlotage: 230v

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

A keni vuajtur një çështje ditore nga e cila duhet të fshijmë pasqyren e avullit çdo herë pas dushit? Nëse po, këtu është zgjidhja për ju. Ne ju sigurojmë elemente ngrohjeje të reja për defogging pasqyrë. Ky film i ngrohjes me infra të kuqe tani, i njohur si një element ngrohjeje në industrinë e ngrohjes, duke rezultuar në qëllimin për të mbajtur pasqyrën tuaj të qartë dhe është përdorur gjerësisht në hotele dhe në shtëpi.

Bathroom Mirror Heating FilmBathroom Mirror DefoggerHeated Bathroom Mirror Element

Aplikimi i produktit

1. Aplikimi në pajisje mjekësore. analiza e gjakut, infuzion, terapi respiratore etj.

2. Antifriz për instrumentet dhe pajisjet e hapësirës ajrore, instalimet ushtarake.

3. Aplikimi në pajisje shtëpiake të gjera, sallon bukurie, dhomë sauna, ngrohje terapi mjekësore, kujdesin e ngrohtë për kafshët shtëpiake, sistemin e shkrirjes së dëborës, sistemet e ngrohjes në dysheme, ngrohës elektrik dhe produktet e aktiviteteve jashtë.

4. Pajisjet e ngrohjes ushqimore, kultivimi i serrave, ngrohja e dheut, dhoma sterile me temperaturë konstante, ngrohja e baterive të makinave, pasqyra e retrovizionit anti-mjegulle, demistimi i xhamit të xhamit.


Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes: AC 230V

Rezistenca fillestare: 1068-1306Ω

Fuqia: 45W ± 10%

Rezistenca e tensionit të lartë: 3750V / 200mA 3s

Rezistenca e izolimit: ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit: ≥3Kgf / 1min

Construction.Size:

1.Madhësia: 300 * 750 ± 5 mm

2. Shtypja e bordit të qarkut të nxehtësisë madje, nuk mund të ketë ngrohje të pabarabartë fenomen

3. Me afishe në shpinë (DS-80LG)

4. Me bërthamë të dyfishtë PVC, 2 x 0.75 mm katror, ​​gjatësia e vijës së jashtme 700 mm + 10 -0

5. Ndërfaqe ad ad me mbulesë plastike shell, insid e mbush silikoni të zi (XS1110B)

6. Me dy shtresa me shtresë 0.125 PET të para-veshjes, duhet të hollowed paper type papërpunuara të dyfishtë të ngjitur .

dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.

b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.

2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.


certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号