Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror > Llamba fleksibël e filmit me porosi për Mirrorin e Rearview
Llamba fleksibël e filmit me porosi për Mirrorin e Rearview
Llamba fleksibël e filmit me porosi për Mirrorin e Rearview
Llamba fleksibël e filmit me porosi për Mirrorin e Rearview
Llamba fleksibël e filmit me porosi për Mirrorin e Rearview
 • Llamba fleksibël e filmit me porosi për Mirrorin e Rearview
 • Llamba fleksibël e filmit me porosi për Mirrorin e Rearview
 • Llamba fleksibël e filmit me porosi për Mirrorin e Rearview
 • Llamba fleksibël e filmit me porosi për Mirrorin e Rearview

Llamba fleksibël e filmit me porosi për Mirrorin e Rearview

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 500 Square Meter
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC-F009D

Type: Other, Far Infrared Heating Film

Certification: CE, ISO, RoHS, UL

Structure: Other

Brand: Other

Size: 370*370mm

Power: 28w

Voltage: 230V

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

P roduct Përshkrimi

Filmat e ngrohjes infra të kuqe janë përdorur gjerësisht për pasqyra banjo, pasqyrë e pasme e makinave, dhomë me avull , sallë sauna, dhomë yoga, vaskë këmba në këmbë, rroba, kafshë shtëpiake, kamera, pajisje shtëpiake të vogla dhe kështu me radhë. Ngrohëset janë të thjeshta për t'u instaluar dhe i lehtë për t'u përdorur. Ne ju ofron teknologji inovative të PET Filmit të Ngrohjes, të cilat mund t'ju ndihmojnë për të zgjidhur problemin e defogging. Inxhinierët tanë do të zhvillojnë një jastëk makine pasqyrë të makinës që korrespondon me kërkesat tuaja përmes teknologjisë më të përparuar. Projekti OEM është i mirëpritur. Produkti ynë është projektuar gjithashtu për të përmbushur standardet CE, RoHS, Ul, ETL. Cilësia është absolutisht e garantuar.

PET Heating Film For Rearview Mirror

Car Mirror Demister Pad

Aplikimi i produktit

1. Aplikimi në pajisje mjekësore. analiza e gjakut, infuzion, terapi respiratore etj.

2. Antifriz për instrumentet dhe pajisjet e hapësirës ajrore, instalimet ushtarake.

3. Aplikimi në pajisje shtëpiake të gjera , sallon bukurie , dhomë sauna , ngrohje terapi mjekësore , kujdesin e ngrohtë për kafshët shtëpiake, sistemin e shkrirjes së dëborës, sistemet e ngrohjes së dysheme, ngrohës elektrik dhe produktet e aktiviteteve të jashtme .

4. Pajisjet e ngrohjes për ushqim, kultivimi i serrave, ngrohja e tokës, dhoma sterile e temperaturës konstante, ngrohja e baterive të makinave, pasqyra e pasme e kundërt e mjegullës.


Specifikim produkti

Fuqia: 28W ± 10% Tensioni i hyrjes: AC 230V

Rezistenca fillestare: 1717-2099Ω, rezistenca standarde 1889Ω

Rezistenca e tensionit të lartë: 3750V / 100mA 3s

Rezistenca e izolimit: ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit: ≥3Kgf / 1min

Construction.Size:

1.Madhësia: 370 * 370 ± 4mm

2. Shtypja e bordit të qarkut të nxehtësisë madje, nuk mund të ketë ngrohje të pabarabartë fenomen

3. Me afishe në shpinë (DS-80LG)

4. Me bërthamë të dyfishtë teflon PVC, 2 x 0.75 mm katror, ​​gjatësia e vijës së jashtme 730 mm + 10 -0

5. Ndërfaqja e plumbit me mbulesë plastike, brenda silikoni të ziut të mbushur (XS1110B)

6. Etiketa e afisheve të ngjitur në sipërfaqen e filmit Pre-veshjes, duhet të hidhet nga një letër e ngjitshme e dyfishtëdërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.


Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2
Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

temperatura maksimale

tension

wattage

aplikacion

draftimi i produktit (nëse është i disponueshëm)


Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号