Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror > Elementët e Ngrohjes së Deficing për Motor Helmet
Elementët e Ngrohjes së Deficing për Motor Helmet
Elementët e Ngrohjes së Deficing për Motor Helmet
 • Elementët e Ngrohjes së Deficing për Motor Helmet
 • Elementët e Ngrohjes së Deficing për Motor Helmet

Elementët e Ngrohjes së Deficing për Motor Helmet

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 500 Square Meter
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC-F009B

Certification: RoHS, UL, ISO9001, CE

Type: Other, Far Infrared Heating Film

Material: Other

Form: Other

Shape: Square

Size: 300*500mm

Power: 30w

Voltage: 230V

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

Filmi i ngrohjes me rreze infra të kuqe zbatohet në të gjitha aspektet e jetës sonë të përditshme. Si sistemi i pastrimit të pasqyrës, kujdesi shëndetësor për ngrohjen e bobit, ngrohja e ajrit të ngrohjes infra të kuqe, tabaka e ngrohjes së ushqimit, tabaka e propagatorit të mbjellë të bimëve, ngrohës elektrik, elemente për ngrohjen e dyshemeve me pllaka qeramike etj.

Pra, çfarë është filmi Far-infra të kuqe për ngrohje?

Filmi i ngrohjes me rreze të largët infra të kuqe, i njohur si një film i nxehtë për ngrohje, është një teknologji inovative e ngrohjes në industrinë e ngrohjes. Ajo lëshon larg infra të kuqe, duke prodhuar ajër të ngrohtë duke përdorur rrezatim larg infra të kuqe. Është shumë e qëndrueshme dhe përdor shumë më pak energji sesa metoda tradicionale e ngrohjes.

Filmi me rreze infra të kuqe me rreze të largët ka aplikuar tashmë në shumë aspekte të tilla si pasqyra e banjës, pasqyra e pasme e makinave, frigorifer i ekranit, retroreflektor etj. Inxhinierët tanë mund të zhvillojnë një ngrohës që korrespondon me kërkesat tuaja. Ne kemi në dispozicion disa versione standarde që janë gati për t'u përdorur. Projekti OEM është i mirëpritur.

Defogger for Motorcycle

Heating Film Defogger

Aplikimi i produktit

1. Aplikimi në pajisje mjekësore. analiza e gjakut, infuzion, terapi respiratore etj.

2. Antifriz për instrumentet dhe pajisjet e hapësirës ajrore, instalimet ushtarake.

3. Aplikimi në pajisje shtëpiake të gjera, sallon bukurie, dhomë sauna, ngrohje terapi mjekësore, kujdesin e ngrohtë për kafshët shtëpiake, sistemin e shkrirjes së dëborës, sistemet e ngrohjes në dysheme, ngrohës elektrik dhe produktet e aktiviteteve jashtë.

4. Pajisjet e ngrohjes ushqimore, kultivimi i serrave, ngrohja e dheut, dhoma sterile me temperaturë konstante, ngrohja e baterive të makinave, pasqyra e retrovizionit anti-mjegulle, demistimi i xhamit të xhamit.


Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes: AC 230V

Rezistenca fillestare: 1603-1959Ω

Fuqia: 30W ± 10%

Rezistenca e tensionit të lartë: 3750V / 100mA 3s

Rezistenca e izolimit: ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit: ≥3Kgf / 1min

Construction.Size:

1. Madhësia: 300 ± 3 * 500 ± 5mm

2. Shtypja e bordit të qarkut të nxehtësisë madje, nuk mund të ketë ngrohje të pabarabartë fenomen

3. Me afishe në shpinë (DS-80LG)

4. Me bërthamë të dyfishtë PVC , 2 x 0.75 mm katror, ​​gjatësia e vijës së jashtme 700 mm + 10 -0

5. Ndërfaqja e plumbit me mbulesë plastike, brenda silikoni të ziut të mbushur (XS1110B)

6. Me dy shtresa të filmit prej 0.125 PET të para-veshjes, duhet të hidhet nga një lloj i ndërlidhur i tipit të ndërfaqes së dyfishtë me ngjitësdërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.

b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.


Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.

2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.


certifikatë

certificate2

factory2factory
Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)


Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号