Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Çmimi i fabrikës së qelqit
 • Çmimi i fabrikës së qelqit

Çmimi i fabrikës së qelqit

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 500 Square Meter
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: XHC-F009B-3

Size: 300*500mm

Type: Far Infrared Heating Film

Power: 30w

Voltage: 230V

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

Kjo film ngrohje është ideale për defogging pasqyrë, duke përfshirë pasqyrë banjo, pasqyrë e pasme e makinave, etj.

Ne ju ofrojmë cilësi të lartë, instalim të thjeshtë dhe elemente të ngrohjes së lehtë për përdorim të defogging. Ngrohje kanë një pronë të ulët, konstante, madje edhe të temperaturës që e bën pasqyrë të qartë dhe të sigurt për të përdorur. Filmi i ngrohjes infra të kuqe tani është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe përdor shumë më pak energji teknologjitë tradicionale.Prodhimet tona janë gjithashtu të dizajnuara për të përmbushur standardet CE, RoHS, UL, ETL. Cilësia e lartë dhe çmimi konkurrues i produkteve tona na bëjnë të jemi partner i afërt i furnizuesve të markave të famshme botërore, si Samsung, LG, Simfer, Kohler, Panasonic, BROAN, etj. Cilësia është absolutisht e garantuar. Projekti OEM është i mirëpritur.

Bathroom Mirror Heating FilmBathroom Mirror DefoggerHeated Bathroom Mirror Element


Aplikimi i produktit

1. Aplikimi në pajisje mjekësore. analiza e gjakut, infuzion, terapi respiratore etj.

2. Antifriz për instrumentet dhe pajisjet e hapësirës ajrore, instalimet ushtarake.

3. Aplikimi në pajisje shtëpiake të gjera, sallon bukurie, dhomë sauna, ngrohje terapi mjekësore, kujdesin e ngrohtë për kafshët shtëpiake, sistemin e shkrirjes së dëborës, sistemet e ngrohjes në dysheme, ngrohës elektrik dhe produktet e aktiviteteve jashtë.

4. Pajisjet e ngrohjes ushqimore, kultivimi i serrave, ngrohja e dheut, dhoma sterile me temperaturë konstante, ngrohja e baterive të makinave, pasqyra e retrovizionit anti-mjegulle, demistimi i xhamit të xhamit.


Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes: AC 230V

Rezistenca fillestare: 1603-1959Ω

Fuqia: 30W ± 10%

Rezistenca e tensionit të lartë: 3750V / 100mA 3s

Rezistenca e izolimit: ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit: ≥3Kgf / 1min

Construction.Size:

1.Size: T0.4 ± 0.1 * 300 ± 3 * 500 ± 5 mm

2. Bordi i qarkut të nxehtësisë shtypje madje, nuk mund të ketë ngrohje të pabarabartë fenomen

3. Me afishe në shpinë ( DS-80LG )

4. Me bërthamë të dyfishtë PVC, 2 x 0.75 mm katror, ​​gjatësia e vijës së jashtme 700 mm + 10 -0

5. Ndërfaqja e plumbit me mbulesë plastike, brenda silikoni të ziut të mbushur (XS1110B)

6. Sipërfaqja e veshur me një shtresë prej 0.125 PET Pre-film Veshje , duhet të hollowed nga tipi i ndërfaqes së plumbit të dyfishtë me ngjitës

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1

factoryfactory2

dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose varkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.


Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja .Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号