Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Rearview Mirëmbajtja e makinave
 • Rearview Mirëmbajtja e makinave

Rearview Mirëmbajtja e makinave

  Lloji i pageses: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Type: Other, Far Infrared Heating Film

Certification: CE, ISO, RoHS

Structure: Other

Brand: Other

Size: Customized

Power: Customized

Voltage: Customized

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ ISO14001 / OSHAS18000

port: SHENZHEN

përshkrim i produktit

P roduct Përshkrimi

Ide për ngrohje pasqyruese.

Siguroni ngrohtësi të vazhdueshme për të mbajtur pasqyrën tuaj të pastër dhe nuk ka shkaktuar dëme në të.

I sigurt për t'u përdorur: Të gjitha defoguesit prodhohen nga materiale të shkëlqyera të papërpunuara sipas standardeve ndërkombëtare. Ngjitësja vetë-ngjitëse e pasme nuk është vetëm e mirë për nxemjen e nxehtësisë, por edhe parandalon ujin nga pasqyra.
Lehtë për tu instaluar: Lëvizësin me ngjitësin vetë-ngjitës, i lehtë për t'u instaluar për të pasqyruar dhe punuar në mënyrë efektive


Inxhinierët tanë mund të zhvillojnë një jastëk makine pasqyrë të makinës që korrespondon me kërkesat tuaja nëpërmjet teknologjisë më të përparuar.

Projekti OEM është i mirëpritur. Produkti ynë është projektuar gjithashtu për të përmbushur standardet CE, RoHS, ETL.

Cilësia është absolutisht e garantuar.

Car Mirror Electric Heate

Rearview Mirror Heating

Aplikimi i produktit

1. Aplikimi në pajisje mjekësore. analiza e gjakut, infuzion, terapi respiratore etj.

2. Antifriz për instrumentet dhe pajisjet e hapësirës ajrore, instalimet ushtarake.

3. Aplikimi në pajisje shtëpiake të gjera , sallon bukurie , dhomë sauna , ngrohje terapi mjekësore , kujdesin e ngrohtë për kafshët shtëpiake, sistemin e shkrirjes së dëborës, sistemet e ngrohjes së dysheme, ngrohës elektrik dhe produktet e aktiviteteve të jashtme .

4. Pajisjet e ngrohjes për ushqim, kultivimi i serrave, ngrohja e tokës, dhoma sterile e temperaturës konstante, ngrohja e baterive të makinave, pasqyra e pasme e kundërt e mjegullës.


Specifikim produkti

Fuqia: 28W ± 10% Tensioni i hyrjes: AC 230V

Rezistenca fillestare: 1717-2099Ω, rezistenca standarde 1889Ω

Rezistenca e tensionit të lartë: 3750V / 100mA 3s

Rezistenca e izolimit: ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit: ≥3Kgf / 1min

Construction.Size:

1.Madhësia: 370 * 370 ± 4mm

2. Shtypja e bordit të qarkut të nxehtësisë madje, nuk mund të ketë ngrohje të pabarabartë fenomen

3. Me afishe në shpinë (DS-80LG)

4. Me bërthamë të dyfishtë teflon PVC, 2 x 0.75 mm katror, ​​gjatësia e vijës së jashtme 730 mm + 10 -0

5. Ndërfaqja e plumbit me mbulesë plastike, brenda silikoni të ziut të mbushur (XS1110B)

6. Etiketa e afisheve të ngjitur në sipërfaqen e filmit Pre-veshjes, duhet të hidhet nga një letër e ngjitshme e dyfishtë


dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.


certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2
Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

temperatura maksimale

tension

wattage

aplikacion

draftimi i produktit (nëse është i disponueshëm)


Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号