Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror > Mirëmbajtja e pasqyruar e pasqyrave të makinave të personalizuara
Mirëmbajtja e pasqyruar e pasqyrave të makinave të personalizuara
 • Mirëmbajtja e pasqyruar e pasqyrave të makinave të personalizuara

Mirëmbajtja e pasqyruar e pasqyrave të makinave të personalizuara

  Lloji i pageses: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Type: Other, Far Infrared Heating Film

Certification: CE, ISO, RoHS, UL

Structure: Other

Brand: Other

Size: Customized

Power: Customized

Voltage: Customized

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

port: SHENZHEN

përshkrim i produktit

P roduct Përshkrimi

Defogger është një jastëk ngrohje e vetë-ngjitëse me fuqi të ulët, për pasqyrë. Pad jastëk thjesht ngjitet në pjesën e prapme të pasqyrës suaj të makinës. Pasi të jetë pajisur, pasqyra nuk do të avullojë kurrë në dhe rreth zonës së bllokut. Temperatura e këtij pasqyra të defogging është mjaft e lartë për makinën për të mbajtur pasqyrë të qartë. Nxehtësia është e besueshme dhe e shpërndarë në mënyrë të barabartë në të gjithë sipërfaqen e një jastëzi të ngrohjes e cila është e fshehur pas pasqyrës tuaj. Jeta e punës e defogger është rreth 100000 orë. Kjo nuk do të ndikojë në performancën e filmit të ngrohjes gjatë jetës së punës. Nuk ka merak për dëmtim ose deformim për pasqyrë


Inxhinierët tanë do të zhvillojnë një jastëk makine pasqyrë të makinës që korrespondon me kërkesat tuaja përmes teknologjisë më të përparuar. Projekti OEM është i mirëpritur. Produkti ynë është projektuar gjithashtu për të përmbushur standardet CE, RoHS, Ul, ETL. Cilësia është absolutisht e garantuar.

Customized Car Mirror Defogger

Low Temperature Heating Defogger

Aplikimi i produktit

1. Aplikimi në pajisje mjekësore. analiza e gjakut, infuzion, terapi respiratore etj.

2. Antifriz për instrumentet dhe pajisjet e hapësirës ajrore, instalimet ushtarake.

3. Aplikimi në pajisje shtëpiake të gjera , sallon bukurie , dhomë sauna , ngrohje terapi mjekësore , kujdesin e ngrohtë për kafshët shtëpiake, sistemin e shkrirjes së dëborës, sistemet e ngrohjes së dysheme, ngrohës elektrik dhe produktet e aktiviteteve të jashtme .

4. Pajisjet e ngrohjes për ushqim, kultivimi i serrave, ngrohja e tokës, dhoma sterile e temperaturës konstante, ngrohja e baterive të makinave, pasqyra e pasme e kundërt e mjegullës.


Specifikim produkti

Fuqia: 28W ± 10% Tensioni i hyrjes: AC 230V

Rezistenca fillestare: 1717-2099Ω, rezistenca standarde 1889Ω

Rezistenca e tensionit të lartë: 3750V / 100mA 3s

Rezistenca e izolimit: ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit: ≥3Kgf / 1min

Construction.Size:

1.Madhësia: 370 * 370 ± 4mm

2. Shtypja e bordit të qarkut të nxehtësisë madje, nuk mund të ketë ngrohje të pabarabartë fenomen

3. Me afishe në shpinë (DS-80LG)

4. Me bërthamë të dyfishtë teflon PVC, 2 x 0.75 mm katror, ​​gjatësia e vijës së jashtme 730 mm + 10 -0

5. Ndërfaqja e plumbit me mbulesë plastike, brenda silikoni të ziut të mbushur (XS1110B)

6. Etiketa e afisheve të ngjitur në sipërfaqen e filmit Pre-veshjes, duhet të hidhet nga një letër e ngjitshme e dyfishtëdërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.


Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2
Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

temperatura maksimale

tension

wattage

aplikacion

draftimi i produktit (nëse është i disponueshëm)


Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号