Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Pamja e pasme e makinës 12V
Pamja e pasme e makinës 12V
Pamja e pasme e makinës 12V
 • Pamja e pasme e makinës 12V
 • Pamja e pasme e makinës 12V
 • Pamja e pasme e makinës 12V

Pamja e pasme e makinës 12V

  Lloji i pageses: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Type: Other, Far Infrared Heating Film

Certification: CE, ISO, RoHS, UL

Structure: Other

Brand: Other

Size: Customized

Power: Customized

Voltage: Customized

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

port: SHENZHEN

përshkrim i produktitInxhinierët tanë do të zhvillojnë një jastëk makine pasqyrë të makinës që korrespondon me kërkesat tuaja nëpërmjet teknologjisë më të përparuar. Projekti OEM është i mirëpritur. Produkti ynë është projektuar gjithashtu për të përmbushur standardet CE, RoHS, Ul, ETL. Cilësia është absolutisht e garantuar.

Customized Car Mirror Defogger

Low Temperature Heating Defogger

Aplikimi i produktit

1. Aplikimi në pajisje mjekësore. analiza e gjakut, infuzion, terapi respiratore etj.

2. Antifriz për instrumentet dhe pajisjet e hapësirës ajrore, instalimet ushtarake.

3. Aplikimi në pajisje shtëpiake të gjera , sallon bukurie , dhomë sauna , ngrohje terapi mjekësore , kujdesin e ngrohtë për kafshët shtëpiake, sistemin e shkrirjes së dëborës, sistemet e ngrohjes së dysheme, ngrohës elektrik dhe produktet e aktiviteteve të jashtme .

4. Pajisjet e ngrohjes për ushqim, kultivimi i serrave, ngrohja e tokës, dhoma sterile e temperaturës konstante, ngrohja e baterive të makinave, pasqyra e pasme e kundërt e mjegullës.


Specifikim produkti

Fuqia: 28W ± 10% Tensioni i hyrjes: AC 230V

Rezistenca fillestare: 1717-2099Ω, rezistenca standarde 1889Ω

Rezistenca e tensionit të lartë: 3750V / 100mA 3s

Rezistenca e izolimit: ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit: ≥3Kgf / 1min

Construction.Size:

1.Madhësia: 370 * 370 ± 4mm

2. Shtypja e bordit të qarkut të nxehtësisë madje, nuk mund të ketë ngrohje të pabarabartë fenomen

3. Me afishe në shpinë (DS-80LG)

4. Me bërthamë të dyfishtë teflon PVC, 2 x 0.75 mm katror, ​​gjatësia e vijës së jashtme 730 mm + 10 -0

5. Ndërfaqja e plumbit me mbulesë plastike, brenda silikoni të ziut të mbushur (XS1110B)

6. Etiketa e afisheve të ngjitur në sipërfaqen e filmit Pre-veshjes, duhet të hidhet nga një letër e ngjitshme e dyfishtë

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1heat pad factoryheat film factory2

Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号