Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror > Hotel e përdorur Mirror Defogger me certifikatë UL
Hotel e përdorur Mirror Defogger me certifikatë UL
Hotel e përdorur Mirror Defogger me certifikatë UL
Hotel e përdorur Mirror Defogger me certifikatë UL
 • Hotel e përdorur Mirror Defogger me certifikatë UL
 • Hotel e përdorur Mirror Defogger me certifikatë UL
 • Hotel e përdorur Mirror Defogger me certifikatë UL

Hotel e përdorur Mirror Defogger me certifikatë UL

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 500 Square Meter
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Certification: RoHS, UL, ISO9001, CE

Type: Other, Far Infrared Heating Film

Material: Other

Form: Spiral Heating Element

Shape: Other

Size: Customized

Power: Customized

Voltage: Customized

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

port: SHENZHEN

përshkrim i produktit

Hotel e përdorur Mirror Defogger me certifikatë UL


Më parë të disponueshme vetëm në spas ose hotele luksoze, tani ju mund të shijoni qartësinë e një pasqyreje pa mjegull kudo që ju pëlqen. Ngrohja e juaj defogger pasqyrë elektrike transmeton ngrohtësi të butë përgjatë sipërfaqes së pasqyrës për të parandaluar formimin e lagështirës gjatë larjes ose dushit. Ky defogger pasqyrë vjen gati për t'u instaluar në disa forma dhe madhësi. Mbështetja vetë-ngjitëse lejon aplikim të lehtë në çdo pasqyrë të varur në mur në pak minuta.


Feature:

Materiale mjedisore për defogging pasqyrë

Shtypjen e kristaleve të karbonit me rrezatim infra të kuqe

Cilësi e lartë, kursim të energjisë dhe jetë të gjatë prej 30000 orësh

Mbani pasqyrë të qartë, ideale për aplikimin e kozmetikës

Vlerësimi IP44, i përshtatshëm për përdorim në zonën e banjës së hotelit

Instalim i thjeshtë, dhe i lehtë për mirëmbajtje

UL CE RoHS certifikuar

Madhësia e defogger pasqyrë të udhëhequr mund të bëhen me porosi.


Aktualisht kemi 3 filma të ngrohjes pasqyrë të madhësisë

300 * 750mm 230V45W 38 ± 5 ℃
300 * 500mm 230V30W 38 ± 5 ℃
370 * 370mm 230V28W 38 ± 5 ℃

Ne gjithashtu ofrojmë shërbime të personalizuara.

Ju mund të këshilloni madhësinë tuaj, temperaturën, tensionin, fuqinë në mënyrë që ne të mund t'ju ofrojmë një zgjidhje ngrohjeje në përputhje me rrethanat.


Produktet tona janë projektuar gjithashtu për të përmbushur standardet CE, RoHS, UL, ETL. Cilësia e lartë dhe çmimi konkurrues i produkteve tona na bëjnë të jemi partner i afërt i furnizuesve të markave të famshme botërore, si Samsung, LG, Simfer, Kohler , Panasonic, BROAN, etj. Cilësia është absolutisht e garantuar.

Hotel Bathroom Mirror Heater DefoggerBathroom Mirror Heating Film

Aplikimi i produktit

1. Aplikimi në pajisje mjekësore. analiza e gjakut, infuzion, terapi respiratore etj.

2. Antifriz për instrumentet dhe pajisjet e hapësirës ajrore, instalimet ushtarake.

3. Aplikimi në pajisje shtëpiake të gjera, sallon bukurie, dhomë sauna, ngrohje terapi mjekësore, kujdesin e ngrohtë për kafshët shtëpiake, sistemin e shkrirjes së dëborës, sistemet e ngrohjes në dysheme, ngrohës elektrik dhe produktet e aktiviteteve jashtë.

4. Pajisjet e ngrohjes ushqimore, kultivimi i serrave, ngrohja e dheut, dhoma sterile me temperaturë konstante, ngrohja e baterive të makinave, pasqyra e retrovizionit anti-mjegulle, demistimi i xhamit të xhamit.

Specifikim produkti

Tensioni i hyrjes: AC 230V

Rezistenca fillestare: 1603-1959Ω

Fuqia: 30W ± 10%

Rezistenca e tensionit të lartë: 3750V / 100mA 3s

Rezistenca e izolimit: ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit: ≥3Kgf / 1min

Construction.Size:

1.Size: T0.4 ± 0.1 * 300 ± 3 * 500 ± 5 mm

2. Shtypja e bordit të qarkut të nxehtësisë madje, nuk mund të ketë ngrohje të pabarabartë fenomen

3. Me afishe në shpinë (DS-80LG)

4. Me bërthamë të dyfishtë teflon PVC, 2 x 0.75 mm katror, ​​gjatësia e vijës së jashtme 700 mm + 10 -0

5. Ndërfaqja e plumbit me mbulesë plastike, brenda silikoni të ziut të mbushur (XS1110B)

6. Logo e konsumatorit me sipërfaqe të veshur me një shtresë prej 0.125 PET Pre-veshja e filmit , tipit të plumbit të tipit të dyfishtë me letër ngjitëse duhet të hollowed out

certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2


dërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.

Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.
Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

Temperatura maksimale,

tension

wattage

Aplikacion

Drafti i Vizatimit të Produktit (nëse është e mundur)Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号