Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jally Mr. Jally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13302658866 Email:sales01@xhc-heater.com
Home > Produkte > Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror > Mirror elektrik deromë për banjë me avull pa pagesë
Mirror elektrik deromë për banjë me avull pa pagesë
 • Mirror elektrik deromë për banjë me avull pa pagesë

Mirror elektrik deromë për banjë me avull pa pagesë

  Lloji i pageses: T/T,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Type: Other, Far Infrared Heating Film

Certification: CE, ISO, RoHS, UL

Structure: Other

Brand: Other

Size: Customized

Power: Customized

Voltage: Customized

Additional Info

paketim: kuti kartoni

prodhimtari: 10000PCS/DAY

markë: XHC

transport: Ocean,Air,EXPRESS

Vendi i origjinës: bërë në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/DAY

certifikatë: CE,RoHS, Ul, ETL, ISO9001/ 14001 / 18000

port: SHENZHEN

përshkrim i produktit

Mirror elektrik deromë për banjë me avull pa pagesë

P roduct Përshkrimi

Me një pasqyrë të pavetëdijshme si pjesë e shtëpisë, nuk do të keni më nevojë të fshini pasqyra pas dusheve të ngrohta dhe të lini shenja mbi to si rezultat. Instalimi i sistemeve të pasqyrës banjo kundër mjegullës është një mënyrë e thjeshtë dhe me kosto efektive për të bërë përgatitjet tuaja në mëngjes më efikase.

Inxhinierët tanë do të zhvillojnë një jastëk makine pasqyrë të makinës që korrespondon me kërkesat tuaja përmes teknologjisë më të përparuar. Projekti OEM është i mirëpritur. Produkti ynë është projektuar gjithashtu për të përmbushur standardet CE, RoHS, Ul, ETL. Cilësia është absolutisht e garantuar.

Steam Free Mirror Defogger

Heating Pad for Fogless Mirror

Fogless Mirror Heating System

Aplikimi i produktit

1. Aplikimi në pajisje mjekësore. analiza e gjakut, infuzion, terapi respiratore etj.

2. Antifriz për instrumentet dhe pajisjet e hapësirës ajrore, instalimet ushtarake.

3. Aplikimi në pajisje shtëpiake të gjera , sallon bukurie , dhomë sauna , ngrohje terapi mjekësore , kujdesin e ngrohtë për kafshët shtëpiake, sistemin e shkrirjes së dëborës, sistemet e ngrohjes së dysheme, ngrohës elektrik dhe produktet e aktiviteteve të jashtme .

4. Pajisjet e ngrohjes për ushqim, kultivimi i serrave, ngrohja e tokës, dhoma sterile e temperaturës konstante, ngrohja e baterive të makinave, pasqyra e pasme e kundërt e mjegullës.


Specifikim produkti

Fuqia: 28W ± 10% Tensioni i hyrjes: AC 230V

Rezistenca fillestare: 1717-2099Ω, rezistenca standarde 1889Ω

Rezistenca e tensionit të lartë: 3750V / 100mA 3s

Rezistenca e izolimit: ≥100MΩ500Vdc

lloji i plumbit: ≥3Kgf / 1min

Construction.Size:

1.Madhësia: 370 * 370 ± 4mm

2. Shtypja e bordit të qarkut të nxehtësisë madje, nuk mund të ketë ngrohje të pabarabartë fenomen

3. Me afishe në shpinë (DS-80LG)

4. Me bërthamë të dyfishtë teflon PVC, 2 x 0.75 mm katror, ​​gjatësia e vijës së jashtme 730 mm + 10 -0

5. Ndërfaqja e plumbit me mbulesë plastike, brenda silikoni të ziut të mbushur (XS1110B)

6. Etiketa e afisheve të ngjitur në sipërfaqen e filmit Pre-veshjes, duhet të hidhet nga një letër e ngjitshme e dyfishtëdërgesë:
a) Për rendin e mostrës, ne përdorim ndërlidhës si DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS, konsumatori gjithashtu mund të caktojë ndërlidhësin.
b) Për porosi të mëdha, ne mund të përdorim mallra korrierësh ose barkë ose një tjetër forwarder special.
c) Konsumatorët gjithashtu mund të caktojnë forwarder për të bërë transportin.


Kushtet e Tregtisë:
1, Pagesa: TT, Western Union, Paypal, L / C.
2, Mostra mund të furnizohet.
3, Transport mallrash janë cituar sipas kërkesave tuaja.
4, Porta e ngarkimit: Shenzhen, Kinë.
5, Zbritje janë ofruar në bazë të sasive tuaja.certifikatë

certificate of heat film and heat pads-1factoryfactory2
Ne vlerësuam interesimin tuaj për produktin tonë

Ju lutemi na këshilloni më poshtë info. për referencë tonë dhe të kontaktoni me ne për të gjetur zgjidhjen tuaj më të mirë të ngrohjes.

madhësi

temperatura maksimale

tension

wattage

aplikacion

draftimi i produktit (nëse është i disponueshëm)


Kategoritë e Produktit : Ngrohja e aparatit për shtëpi > Elementët e Ngrohjes Mirror

Email tek ky furnizues
 • Mr. Jally
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备11026207号